کد خبر: 973015 A

سپاهان موفق شد با برتری مقابل السد قطر پایان شیرینی برای حضورش در رقابت‌های آسیایی رقم بزند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان اصفهان در هفته ششم و پایانی لیگ قهرمانان آسیا و در حالیکه حذفش از این رقابت‌ها مسجل شده بود از ساع 18:30 امروز در استادیوم جاسم بن حمد شهر دوحه به مصاف السدی رفت که این تیم هم صعودش را قطعی کرده بود و در پایان این دیدار موفق شد با نتیجه 2 بر یک به برتری دست یابد.

 

ترکیب سپاهان:

پیام نیازمند، گئورگی گولسیانی، محمد نژادمهدی، رضا میرزایی، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، محسن مسلمان، سجاد شهباززاده، مهدی کیانی، محسن الغسانی، سروش رفیعی

 

ترکیب السد:

احمد سیار، تارک سلمان، محمد البیاتی، بها محمود، رودریگو تاباتا، مشعل برشام، هاشم علی، یوسف یوسف، عبدالله اسماعیل، مصعب خدیر و هوسام کمال

 

رضا میرزایی در دقیقه 14 و سجاد شهباززاده در دقیقه 53 توانستند برای سپاهان گلزنی کنند و در سوی مقابل هاشم مشعل در دقیقه 83 تک گل السد در این دیدار را به ثمر رساند.

 

شرح گل‌ها:

* گل اول سپاهان در دقیقه 14: دانیال اسماعیلی‌فر از سمت راست زمین پاس بلندی برای رضا میرزایی فرستاد که این بازیکن تند و تیز با دریبل سرپای طارق سلمان و شوت زمینی پای چپ دروازه مشعل برشام را باز کرد تا سپاهان به گل برسد.

* گل دوم سپاهان در دقیقه 53: حرکت سریع رضا میرزایی از سمت راست محوطه جریمه السد و شوت او از زاویه بسته را مشعل برشام برگشت داد تا در ریباند توپ به سجاد شهباززاده برسد و این بازیکن با ضربه بغل پای چپ دروازه قطری‌ها را باز کند.

* گل اول السد در دقیقه 82: اشتباه کیانی در خط دفاعی سپاهان موجب شد تا یوسف عبدالرزاق با توپ‌گیری و پاس به هاشم علی این بازیکن را در مقابل دروازه خالی قرار دهد و او به راحتی گل اول السد را به ثمر رساند.

 

 

سپاهان اصفهان السد قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر