کد خبر: 972721 A

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد می گوید : بازیکنان شهداب نمایش بسیار خوبی داشتند و بازی از آن چیزی که فکرش را می کردیم برایمان راحت تر بود.

محمدعمده غیاثی در گفتگو با خبرنگاران، درباره پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل شهرداری قزوین ، اظهار داشت: اطلاع داشتیم که تیم قزوین دیر تشکیل شد و این تیم با شرایطی که وجود داشت زمان می برد تا به هماهنگی برسد اما بازی با این تیم از آن چیزی که فکرش را می کردیم برایمان راحت تر بود.

وی تصریح کرد: مقابل شهرداری قزوین بازیکنان تیم شهداب یزد عملکرد بسیار خوبی داشتند و نبض بازی را به خوبی بدست گرفتند ، در طول بازی در ست ها چند پوئن جلو بودیم که حاشیه امنیت خوبی داشتیم .

سرمربی شهداب یزد با اشاره به بازی هفته آینده تیمش مقابل آذرباتری ارومیه،گفت: این تیم بازیکنان بومی خوبی در اختیار است ما باید با تمام قدرت به استقبال آنها برویم تا دست پر برگردیم ، همه بازی های لیگسخت است و باید تلاش کنیم.

محمد عمده غیاثی در پایان متذکر شد : شهداب تا به اینجای لیگ برتر بازی های  نسبتا متوسطی انجام داد و بازی های سخت تری هم در پیش دارد و این بازی های متوسط سبب می شود تا ما برای بازی های سخت پیش رو به هماهنگی لازم برسیم.

 

لیگ برتر والیبال مردان شهداب یزد محمد عمده غیاثی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر