کد خبر: 972636 A

لیگ قهرمانان آسیا - گروه A

استقلال تهران در دیدار برابر الاهلی عربستان به برتری سه بر صفر دست پیدا کرد و راهی دور بعدی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شد.

به گزارش ایلنا، در بازی پایانی دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2020 از ساعت 18:30 امشب دو تیم استقلال ایران و الاهلی عربستان به مصاف هم رفتند.

نیمه اول این مسابقه با برتری دو بر صفر نماینده ایران به پایان رسید. استقلال در نیمه نخست توسط مهدی قایدی(29) و علی کریمی(39) به گل رسید تا ضمن بسته نگه داشتن دروازه به برتری دو بر صفر رسیده و با این نتیجه به رختکن برود. در این نیمه هروویه میلیچ در دقیقه 31 با کارت زرد داور جریمه شده بود.

13

در نیمه دوم تیم استقلال در شبی که فوتبال کم نقصی را به اجرا گذاشته بود شاهد گلزنی شیخ دیاباته روی سانتر علی کریمی در دقیقه 54 بود. آبی پوشان این برتری را تا پایان بازی حفظ کردند تا در شب کلین شیت سیدحسین حسینی این تیم با سرمربیگری مجیدنامجومطلق صعود از گروه A به عنوان تیم دوم را جشن بگیرد.

استقلال تهران

ترکیب استقلال

سید حسین حسینی، روزبه چشمی(66- فرشید باقری)، عارف غلامی، وریا غفوری،‌ هرویه میلیچ، مسعود ریگی، علی کریمی(72- میلاد زکی‌پور)، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی(84- علی دشتی)، امیرارسلان مطهری، شیخ دیاباته(84- شاهین طاهرخانی)

الاهلی عربستان

ترکیب الاهلی

محمد العویس، محمد آل فتیل، طلال عبسی، سعید المولد، هانی الصبیانی(65- احمد النخلی)، یوسف الحربی، مارکو مارین(65- حسین المقهوی)، حسین عبدالغنی، هیثم عسیری(65- فهد مجرشی)، عبدالرحمن غریب(46- احمد العباس)، عمر السومه(75- مازن ابو شراره)

داور: ادهم مخادمه(اردن)/ کمک‌ها: احمد الرعال و محمد مصطفی/ داور چهارم: احمد فیصل.

اخطار:

هروویه میلیچ(30) از استقلال

حسین عبدالغنی(49) از الاهلی

لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران الاهلی عربستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر