کد خبر: 972278 A

استقلال می‌‎تواند به دور بعدی صعود کند

پیشکسوت استقلال می‌‎گوید آبی پوشان برای بازی امروز باید با انرژی زیاد و تمام توان بازی کنند تا جواز صعود به دور بعدی را کسب کنند.

محمد محمدی، سنگربان سابق استقلال تهران در گفتگو با ایلنا درخصوص دیدار حساس آبی پوشان مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: استقلال باید مقابل الشرطه شجاع بازی می‌کرد اما استرس بازیکنان و همینطور برنامه‌های کادرفنی در نیمه اول که البته طبیعی هم بود در نهایت منجر به نتیجه تساوی شد.

او ادامه داد: استقلال برای این بازی چیزی ندارد که بخواهد از دست بدهد و آنها هرچه در توان دارند را باید برای صعود به دور بعدی بگذارند. استقلال باید مقابل الاهلی در شجاع‌ترین حالت ممکن به میدان برود تا با کسب پیروزی راهی دور بعدی شوند.

محمدی درباره عدم بازگشت استراماچونی گفت: من از اول هم می‌دانستم استراماچونی به ایران نخواهد آمد. او آن قدر دروغ از مسئولین استقلال شنیده بود که این باشگاه را ترک کرد و وقتی می‌داند در فوتبال ما دروغ زیاد است، چرا دوباره وارد آن شود؟

او درباره پیش بینی از آینده سرمربیگری استقلال اضافه کرد: امیدوارم یک سرمربی کاردرست و رزومه‌دار به استقلال بیاید. واقعا هیچ چیزی مشخص نیست. تا دیروز که قرار بود استراماچونی را برگردانند ولی ظاهراً اخبار و شایعات این‌گونه است که اصلاً این اتفاق نمی‌افتد. به هر حال این نوع یارگیری دست سرمربی بعدی را باز می‌گذارد تا ایراد‌های بین فصلش را در نتیجه گیری بیندازد گردن کادر مدیریتی که من تیمم را نبستم و اگر خودم می‌بستم، فلان و بهمان می‌کردم.

 

محمدی درخصوص شانس صعود استقلال به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: خود استقلال در شرایط عادی تیمی عالی است. تیمی که روبه‌روی پرسپولیس دیدم، فوق العاده بود و می‌توانست حتی در حین بازی بدون ضربات پنالتی حریفش را شکست بدهد ولی در این مدت اتفاقاتی رخ داد که تیم را به هم ریخت و تمرکزشان از بین رفت. با این وجود اگر تیم هنوز همان تمرکز و شرایط بدنی را داشته باشد چراکه نه؟ می‌تواند صعود کند.

لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران محمد محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر