کد خبر: 971922 A

سرمربی تیم تاتنهام از عملکرد دو بازیکن تیمش تمجید کرد.

به گزارش ایلنا، ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام در مورد ورودی‌ها و خروجی‌های تیمش صحبت کرد. تاتنهام با ارائه یک نمایش فوق العاده و پوکر سون هیونگ مین موفق شد با نتیجه 2-5 ساوتهمپتون را مغلوب کند. اخباری در مورد احتمال جدایی دله آلی شنیده می‌شود و ژوزه مورینیو مبهم در مورد آینده این بازیکن صحبت کرد. او همچنین از انتقال گرت بیل و سرجی رگیلون به تاتنهام نیز ابراز رضایت کرد.

ژوزه مورینیو گفت: "در نیمه دوم هری کین جریان بازی را تغییر داد، حرکت و بازی ترکیبی او با سون فوق العاده بود و هری کین به سون هیونگ مین اجازه داد در پست دیگری بازی کند. بازیکنان من تلاش کردند تا در این مسابقه برنده شوند و موفق به رسیدن به این هدف شدند. ما روز سه شنبه یک مسابقه دیگر داریم و بازیکنان قبل از آن بازی به استراحت نیاز خواهند داشت."

شایعات جدایی دله آلی: "من مسئول نقل و انتقالات تیم نبوده و قادر به پاسخ دادن به سوال شما در این مورد نیستم. فقط می‌توانم بگویم که هشت بازیکن خارج از لیست بودند، آن‌ها گروه بزرگی هستند و دله آلی نیز در بین این گروه بود. من نمی‌توانم سه وینگر و شماره 10 داشته باشم و بعد هیچ مدافعی در ترکیب نباشد. دله آلی در لیست نبود، اما احتمالا سه شنبه بازی خواهد کرد. من یک تیم متعادل می‌خواهم. آیا دله الی می تواند بخشی از یک ترکیب متعادل باشد؟ بله."

ژوزه مورینیو هری کین تاتنهام سون هیونگ مین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر