کد خبر: 971422 A

سرمربی راهیاب ملل کردستان می گوید : چندین بازیکن تیم ما سال اول حضور آنها در لیگ برتر است و تجربه کافی ندارند.

آرش صادقیانی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا ، درباره شکست سه بر صفر تیمش مقابل تیم سایپا ، بیان کرد:  اگر بازی مقابل سایپا را با بازی های قبل  مقایسه کنیم ، عملکرد بهتری نسبت به قبل داشتیم ، ۸ الی ۹ بازیکن ما سال اول سوپر لیگ آنها است و تجربه کافی ندارند.

وی تصریح کرد: روند رو به رشدی داریم و به سمت پیشرفت حرکت میکنیم ، خیلی بهتر بازی کردیم ، بازیکنان ما مقابل تیم پر مهره سایپا کم نیاوردند شاید با تیم سایپا خیلی تفاوت داشته باشیم اما بازیکنان ما جنگیدند ، در آینده نتایج خوبی در انتظار ما است.

سرمربی راهیاب ملل کردستان با اعلام‌اینکه پیش بینی برد برای تیم ما سخت است ، گفت : بُرد جزو الویت اول ما نیست مهم حضور ما در لیگ بوده و زنجیره حضور کردستان در لیگ برتر است ، الویت ما ایجاد انگیزه بین جوانان و شهروندان کردستانی است، هیچوقت برای باخت وارد زمین نمی شویم‌ همه بازی ها برای کسب پیروزی بازی میکنیم ، صددرصد روند صعودی خواهیم داشت ، اشتباهات فردی ما در بازی ها بخاطر کم تجربگی ماست.

صادقیانی در پایان گفت:  ما تلاش میکنیم برای بهتر شدن و گرفتن نتایج خوب اما کار سخت است ، ما  به جوانان میدان می دهیم و به والیبال ایران خدمت می کنیم و باید از باشگاه راهیاب که این شرایط را برای جوانان والیبال مهیا کرده است تشکر کنیم.

لیگ برتر والیبال مردان آرش صادقیانی راهیاب ملل کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر