کد خبر: 970965 A

لیگ قهرمانان آسیا - گروه A

استقلال تهران در دیدار مقابل الشرطه عراق به تساوی یک بر یک دست پیدا کرد تا راه سخت برای صعود از گروه A داشته باشد.

به گزارش ایلنا، در چارچوب مسابقات دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های استقلال تهران و الشرطه از ساعت 22:30 امشب در ورزشگاه الخلیفه دوحه به مصاف هم رفتند. در نیمه نخست این بازی که با برتری یک بر صفر نماینده عراق همراه بود، مزین فیاض در دقیقه 26 روی ضربه کرنر موفق به گلزنی شد.

در نیمه دوم با تعویض‌های استقلال، تعداد حملات آبی پوشان روی دروازه الشرطه افزایش یافت تا در دقیقه 68 امیر ارسلان مطهری روی دفع ناقص دروازه بان حریف موفق به گلزنی شود و حساب کار را یک بر یک کند.

این بازی با حساب کار یک بر یک به پایان رسید تا شانس صعود استقلال به دور حذفی زنده بماند اما آنها برای این مهم باید حتما در بازی روز چهارشنبه مقابل الاهلی عربستان که صعودش مسجل شده است به برتری دست پیدا کنند.

ترکیب استقلال

سید حسین حسینی، روزبه چشمی، عارف غلامی، وریا غفوری، هرویه میلیچ، فرشید باقری(46- علی کریمی)،‌ مسعود ریگی،‌ آرش رضاوند(57- امیرارسلان مطهری)، فرشید اسماعیلی،‌مهدی قایدی، شیخ دیاباته

ترکیب الشرطه

احمد باسل، سعد ناطق، کرار عامر، علاء مهاوی، حسام کاظم، سعد عبدالامیر، علی فائز(72- صادق الزامل)، مازن فیاض، محمد مزهر(62- احمد جلال)، جاسم محمد(55- خضر علی)،‌ مروان حسین(62- محمد شوکان)

 

 داور: کو هیونگ‌جین(کره جنوبی)/ کمک‌ها: یون وانگ‌یئول و پارک سانگ‌جون/ داور چهارم: کیم هی‌گون.

اخطار:

آرش رضاوند(15)، هرویه میلیچ(32) و وریا غفوری(36)  از استقلال

مروان حسین(28)، سعد عبدالامیر(89) و صادق الزامل(3+90) از الشرطه

لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا الشرطه عراق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر