کد خبر: 970760 A

هنوز هیچ تیمی صعودش مسجل نشده است

ولید رگرگی درخصوص رویارویی با پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، ولید رگرگی، سرمربی الدحیل در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس اظهار داشت: بعد از شکست در بازی گذشته چاره‌ای جز پیروزی در این بازی نداریم. می‌دانیم ‌که پرسپولیس تیم‌ پر قدرتی است. دو پیروزی پیاپی این تیم قدرت آنها را ثابت کرده‌، اما ما هیچ چاره‌ای جز پیروزی نداریم.

او ادامه داد: البته که ما آماده هستیم و می‌دانیم که راه دشواری داریم. مهم‌ترین مسئله راهیابی به مرحله بعد هست. هنوز همه چیز در گرو‌ نتایجی است که خودمان می‌توانیم به دست آوریم. هنوز هیچ تیمی صعودش مسجل نشده و ما می‌دانیم که باید چه کاری انجام دهیم.

رگرگی افزود: قبل از آغاز این رقابت‌ها می‌دانستیم که چند بازیکن مصدوم داشتیم و باید خود را با غیبت آنها هماهنگ می‌کردیم. جای هیچ بهانه‌ای نیست و من هیچگاه ذهن خود و بازیکنانم را درگیر این مسائل نمی‌کنم. اگر کریم بوضیاف و ادمیلسون جونیور از بند آسیب دیدگی رهایی یابند، به ترکیب باز خواهند گشت، اما تا آن زمان من بر اساس نقشه‌هایی که در ذهنم دارم رفتار خواهم کرد.

سرمربی الدحیل قطر همینطور درخصوص عملکرد داوری اضافه کرد: کار داوران در این دیدارها و هر بازی فوتبالی دشوار است. ما باید به آنها کمک‌ کنیم که بتوانند به بهترین نحو‌ کارشان را انجام دهند، حتی اگر تصمیمات‌شان علیه ما باشد. اینطور به نظر می‌آمد که پنالتی تصمیم نادرستی بود و اخراج بن عطیه روند بازی را تغییر داد، اما همانگونه که باید با غیبت و محرومیت بازیکنان خودمان را تطبیق دهیم، تیم‌های حرفه‌ای باید با تصمیمات تیم داوری هم در بازی خود را مطابقت دهند. 

او در پاسخ به این سوال که آیا به شکست مقابل پرسپولیس فکر می‌کند یا خیر گفت: من به شکست از پرسپولیس فکر نمی‌کنم که با باخت به آنها چه کاری باید انجام دهم. همانگونه که احتمال شکست پرسپولیس هم هست و آنها هم به این امر واقف هستند. 

رگرگی درباره عملکرد خط حمله تیمش هم گفت: عفیف و رامین رضاییان در دو جناح کارشان را خیلی خوب انجام دادند. در صورت بازگشت «ادمیلسون جونیور» خط حمله ما زهردارتر خواهد شد. باید مراقب دیگر نقاط زمین باشیم تا کنترل بازی را به طور کامل در دست داشته باشیم.

لیگ قهرمانان آسیا الدحیل قطر ولید رگرگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر