کد خبر: 970750 A

مهاجم تیم استقلال تهران انگیزه زیادی برای گلزنی در رویارویی با الشرطه عراق دارد.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران در بازگشت به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا امشب باید به مصاف نماینده عراق برود. آبی پوشان که در بازی رفت به تساوی یک بر یک دست پیدا کرده بودند برای کسب پیروزی در این مسابقه انگیزه زیادی خواهند داشت.

به بهانه حذف تیم الوحده امارات که پس از شیوع گسترده ویروس کرونا بین بازیکنانش به صورت رسمی از ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا انصراف داد، استقلال اکنون یک امتیازی است و باید طی دو بازی پیش رو حداکثر امتیازات را کسب کند تا شانس صعود به مرحله حذفی را زنده نگه دارد.

استقلال در حالی بازی رفت مقابل الشرطه را به تساوی رساند که شیخ دیاباته و مهدی قایدی را در اختیار نداشت. در غیبت دیاباته، قایدی تنها 35 دقیقه بازی کرد و به دلیل مصدومیت از زمین مسابقه خارج شد.

قایدی پس از آن بازی در لیگ ایران و همینطور جام حذفی درخشش ویژه‌ای داشت و با انگیزه مضاعف برای بازی امروز آماده است. مهاجم جوان که در کنار دیاباته به زوج خطرناک خط حمله آبی‌ها برای حریفان تبدیل شده است با ژستی که نیمار جونیور برای نشان دادن روحیه‌اش استفاده می‌‌کند پیش از بازی امشب مقابل دوربین باشگاه استقلال ایستاده است.

564

لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران مهدی قایدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر