کد خبر: 970601 A

استقلال تهران در سومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب به مصاف الشرطه عراق می‌رود.

به گزارش ایلنا، استقلال بالاخره از امشب در لیگ قهرمانان استارت می‌زند و در سومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 22:30 به مصاف الشرطه عراق می‌رود.

الشرطه عراق پنج‌شنبه توانست تیم صدرنشین الاهلی عربستان را 2-یک شکست دهد تا این گروه 3 تیمی شرایط پیچیده‌ای پیدا کند. در صورتی که بازی امشب با پیروزی استقلال به پایان برسد، صعود آبی‌پوشان به مرحله بعد قطعی می‌شود چراکه بازی‌های الشرطه در این گروه به پایان رسیده و آن‌ها در امتیاز ۴ باقی خواهند ماند.

حتی در صورتی که شاگردان نامجومطلق بازی شب پایانی خود مقابل الاهلی را با شکست به پایان برسانند، باز هم به دلیل پیروزی در بازی رودررو مقابل الشرطه، راهی مرحله حذفی مسابقات می‌شوند.

شکست در این دیدار قطعا پایان کار آبی‌پوشان در مرحله گروهی خواهد بود و به حذف زودهنگام این تیم منجر می‌شود و در صورت تساوی صعود شاگردان نامجومطلق به بازی پایانی بستگی خواهد داشت.

در صورتی که دیدار 2 تیم استقلال و الشرطه با نتیجه مساوی به پایان برسد، آبی‌پوشان برای صعود ناچار خواهند بود در دیدار پایانی گروه، الاهلی امارات را شکست داده تا بعد از همین تیم به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی راه یابند.

نکته مثبت استقلال حضور یک هفته‌ای در قطر و انجام تمرینات منظم زیر نظر نامجومطلق است که می‌تواند این تیم را به هماهنگی بیشتری برساند. البته نامجومطلق برای بازی امشب دغدغه‌هایی هم دارد که مهمترین آن عدم آمادگی علی کریمی است.

ستاره استقلال که به تازگی راهی قطر شده 10 روز است تمرین نکرده و به احتمال فراوان کادر فنی آبی‌ها نمی‌تواند روی او حساب باز کند. استقلالی‌ها در خط هافبک علاوه بر مسعود ریگی که همواره زوج کریمی در ترکیب اصلی بوده، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی و آرش رضاوند را هم در اختیار دارند و حالا از بین این نفرات نامجومطلق و همکارانش باید یکی را به عنوان جایگزین کریمی انتخاب کنند.

سیاوش یزدانی هم با وجود تلاش کادر پزشکی به بازی امشب نمی‌رسد. آبی‌پوشان تاکنون 2 بار در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته‌اند که در دیدار نخست مقابل الشرطه به تساوی یک-یک رسیده و در دومین دیدار مقابل الاهلی امارات تن به شکست ۲-یک دادند.

لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران الشرطه عراق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر