کد خبر: 970485 A

بهتر از نوری را در ایران داریم

پیشکسوت استقلال در استانه بازی امروز صحبت های ذیل را انجام داد.

سیروس دین محمدی پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص شرایط این تیم پیش از بازی امروز مقابل الشرطه عراق اظهار داشت: بازی سختی را استقلال در پیش رو دارد اما نکته مهم این است که آبی‌پوشان به خوبی استراحت کردند و از لحاظ بدنی آماده این دیدار هستند.

وی ادامه داد: امیدوارم که استقلال بتواند با برد در این بازی به صعود از این گروه امیدوار باشد البته که اتفاقات زیادی در این مدت برای این تیم افتاده است.

بازیکن سابق استقلال خاطرنشان کرد: بحث این روزهای انتخاب سرمربی تمرکز تیم را گرفته است هر روز صحبت از یک مربی در این تیم است و همین با عث می‌شود تمرکز بازیکنان و کادر فنی فعلی از بین برود.

وی درباره اینکه این روزها بحث حضور استراماچونی در این تیم بود اذعان داشت: استراماچونی به استقلال باز نمی‌گردد اگر پیشنهادی از استقلال داشت قطعا به این تیم بازمی‌گشت البته این را هم در نظر بگیرید او هم اگر می‌خواست برگردد چرا از تیم جدا شد به نظرم هواداران باید بازگشت وی را فراموش کنند.

دین محمدی درباره حضور احتمالی الکساندر نوری در استقلال افزود: الکساندر نوری در تیم‌های خوبی مربیگری کرده و به نوعی کار را بلد است اما اینکه بخواهد به استقلال بیاید یا خیر مشخص نیست البته که من اعتقاد دارم ما در ایران گزینه‌های بهتر از الکساندر نوری را داریم.

مربی فصل گذشته نساجی در پایان در خصوص اینکه آیا در این تیم مازندرانی ادامه فعالیت خواهد داشت یا خیر گفت: با مدیران این باشگاه مذاکره می‌کنم اگر توافق کردیم باز هم در خدمت این تیم خواهم بود در غیر این صورت برای این تیم آ‌رزوی موفقیت می‌کنم.

 

استقلال سیروس دین محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر