کد خبر: 970350 A

شاگردان نامجومطلق آماده رویارویی با الشرطه؛

سرمربی تیم استقلال تهران برای اولین تجربه بازی با این تیم در لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال استقلال تهران پس از فینال جام حذفی و استعفای فرهاد مجیدی، فردا با سرمربیگری مجید نامجومطلق به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برمی‌‌گردد.

آبی پوشان تهرانی پس از اینکه فینال جام حذفی را واگذار کردند و جام به تراکتور رسید، شاهد جدایی سرمربی‌شان بودند و پس از استعفای مجیدی با وجود اینکه گفته می‌شد آندره آ استراماچونی جانشین این سرمربی می‌شود اما پروژه بازگشت این سرمربی منتفی شد.

پس از اینکه استراماچونی نتوانست دوباره سرمربی استقلال باشد، قرار است فعلا این وضعیت سنگین را پیشکسوت این باشگاه به دوش بکشد. مجید نامجومطلق که به عنوان مربی در کادرفنی استقلال بود و پس از استعفای مجیدی به عنوان سرمربی موقت انتخاب شد فردا باید تیمش را برابر الشرطه روانه میدان کند.

22

این اولین تجربه حضور مجید نامجومطلق در یک بازی رسمی به عنوان سرمربی خواهد بود که لیگ قهرمانان آسیا همزمان شده است. سرمربی 53 ساله که هنوز وضعیت همکاری او پس از لیگ قهرمانان با این تیم مشخص نیست در تلاش است تا بهترین نتایج را برای این تیم کسب کرده و شاهد حضور شاگردانش در دور بعدی باشد.

111

با نظر نامجومطلق در کنار بهزاد غلامپور به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها، پس از جدایی علی ربانی از تیم فوتبال استقلال، پوریا جراحی به عنوان بدنساز تیم فوتبال استقلال انتخاب شد. همچنین شاهین صمدیان هم به عنوان دستیار دوم در کادرفنی فعالیت دارد.

لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران مجید نامجومطلق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر