کد خبر: 969901 A

سرمربی پرسپولیس در مورد برتری مقابل التعاون صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از بازی با التعاون در ابتدای صحبت هایش با تمجید از تلاش شاگردانش گفت: خوشحالم که توانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. به هواداران تبریک می گویم و این برد را تقدیم آنها می‌کنیم. همچنین به بازیکنان تیم بابت تلاش مضاعفی که برای سه امتیاز داشتند تبریک می گویم و از تک تک آنها تشکر می کنم. در مجموع بازی خوبی انجام دادیم و هم در فاز دفاعی توانستیم فضای حریف را بگیریم و فرصتی به آنها ندادیم.

وی ادامه داد: در فاز تهاجمی نیز، در زمانی که صاحب توپ بودیم هم در ضدحملات و انتقال خوب ظاهر شدیم و می توانستیم با گل های بیشتری برنده باشیم. بابت کسب سه امتیاز خوشحال هستیم اما هنوز صعودمان قطعی نیست و بازی های دیگری در پیش داریم و باید روی آنها تمرکز کنیم و انشاالله بتوانیم بازی خوبی را انجام دهیم.

گل محمدی درباره غیبت احمد نوراللهی در بازی امشب و همچنین عدم حضور بن عطیه در ترکیب الدحیل در تقابل بعدی با این حریف اینطور توضیح داد: بازی ها فشرده است و به دو سه بازیکن استراحت دادیم. به این خاطر بود و یک تورنمنت سخت است با شرایط خاص خودش که هر سه روز باید بازی کنیم. این کار را سخت کرده و نیاز است به بازیکنان استراحت بیشتری بدهیم.

وی ادامه داد: از اینکه بن عطیه بازیکن تاثیرگذاری است شکی نیست اما ما با الدحیل بازی داریم که بازیکنان خوب زیادی دارد. ما به اینکه بن عطیه مقابل ما حاضر نیست فکر نمی کنیم و نگاه ما به کلیت مسابقه و این تقابل با الدحیل است.

سرمربی پرسپولیس در توضیح سوالی درباره شرایط متفاوت این تیم طی سال های اخیر در آسیا و اینکه بعد از حذف از دوره قبلی، اکنون صدرنشین هستند گفت: امسال فکر می کنم شرایط خاصی در فوتبال آسیا حاکم شده که دلیل آن بیماری کروناست. مجبور شدیم بدون حضور تماشاگران که بخش عمده قدرت ما به آنها و حضور پررنگ آنها در استادیوم آزادی برمی گردند. مسلما اگر با تیم هایی که الان پیش رو داریم در آزادی بازی می کردیم شرایط کاملا متفاوت می شد. چیزی که در سال 2018 (سال صعود پرسپولیس به فینال آسیا) مشخص بود این بود که در آن سال حمایت ویژه هواداران از تیم واقعا فوق العاده بود و اصلی ترین دلیل صعود تیم و رسیدن به فینال حضور هواداران پرشور بود. امسال از این بخش از قدرت تیمی محروم هستیم. در هر صورت بازیکنان با تلاش مضاعف این مساله را جبران می کنند اما امسال هم اولین هدف مان این است که از گروه بالا برویم و در مراحل بعدی بازی های هماهنگ تری را انجام دهیم. با توجه به اینکه بازیکنان جدیدی به ما اضافه شدند در هر بازی هماهنگ تر خواهیم شد. امید زیادی به صعود داریم و امیدواریم در نهایت تیمی که به فینال می رود، تیم ما باشد.

پرسپولیس گل محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر