کد خبر: 969691 A

مربی تیم شهرخودرو مشهد گفت: تیم ما خوب بازی کرد و فکر می‌کنم آنهایی که بازی را دیدند لذت بردند چون فوق العاده بازی کردیم.

به گزارش ایلنا، محمد نوازی پس از شکست یک بر صفر مقابل شباب الاهلی در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری حاضر شد. نوازی در ابتدا گفت: در ابتدا به بازیکنان تیمم خسته نباشید می‌گویم. تمام داشته‌های ما همین هستند چون نتوانستیم از بازیکنان جدیدمان استفاده کنیم.ما یک تیم بسیار جوان هستیم و گلر امروز ما تنها 17 سال داشت. تیم ما خوب بازی کرد و فکر می‌کنم آنهایی که بازی را دیدند لذت بردند چون فوق العاده بازی کردیم. 4-5 فرصت خوب داشتیم که از دست رفت. تیم الشباب الاهلی از دست ما قسر در رفت و شانس آورد. ما 4-5 موقعیت خوب را از دست دادیم و توپ‌هایمان داخل دروازه نرفت.

نوازی ادامه داد: ما هزینه میلیاردی نکردیم و همه بازیکنانمان جوانان ایرانی هستند. بازیکنان ما با خلوص نیت بازی کردند و درست است که باختیم اما از نظر من برنده بودیم. مردم یک فوتبال زیبا از شهرخودرو دیدند و امیدوارم در بازی آینده جبران کنیم.

مربی تیم شهرخودرو اضافه کرد: یکی از مشکلات بزرگ ما عدم استفاده از بازیکنان جدید بود. ما دوست داشتیم در اینجا حاضر شویم که بیشتر بازیکنان جوانمان را محک بزنیم و نمی توانستیم به مسابقات نیاییم. می‌خواستیم بازیکنان جوانمان را به آسیا نشان دهیم. امروز همه دیدند شهرخودرو از جلو بازی کرد و ما هیچ شانسی به حریف ندادیم. نه روی تاکتیک گل خوردیم و نه از روی سانتر از جناحین. ما این اجازه را به بازیکنان دادیم که راحت بازی کنند، چون وقتی تیمی صعود نمی کند طبعا می‌تواند فوتبال بهتری به نمایش بگذارد. ما قطعا در بازی بعد نمایش بهتری نسبت به این بازی خواهیم داشت.

لیگ قهرمانان آسیا محمد نوازی شهرخودرو مشهد شباب الاهلی امارات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر