کد خبر: 969527 A

احمد لاهوتی از سرمربیگری تیم والیبال شهروند اراک استعفا کرد.

به گزارش ایلنا، تیم شهروند اراک که در هفته دوم لیگ برتر به دلیل عدم صدور کارت بازی بازیکنان و کادر فنی با باخت فنی مقابل هورسان رامسر مواجه شد ، احمد لاهوتی به دلیل نا مشخص بودن وضعیت این تیم از سمت خود استعفا کرد.

احمد لاهوتی در گفتگو با ایلنا با تایید خبر استعفای خود از هدایت تیم والیبال شهروند اراک، اظهار داشت : شروعی به آن صورت با تیم اراک نداشتیم، هفته اول که تیم استراحت داشت و کلا سه جلسه کار کردیم ، یک سری نفرات قرار بود به این تیم اضافه شوند که نشد.

وی درباره عدم صدور کارت بازی تیم شهروند اراک در هفته دوم لیگ برتر،گفت:  اداره کل ورزش و جوانان اراک به فدراسیون والیبال قول داده بود بصورت اقساط بدهی های تیم را بپردازد و مورد موافقت فدراسیون قرار گرفت ،  از فدراسیون به مدیران شهروند گفته بودند نامه تعیین تکلیف به فدراسیون ارائه شود و بصورت تلفنی هماهنگی صورت خواهد گرفت که بازی کنیم اما نشد.

سرمربی مستعفی شهروند اراک : از اراک به رامسر رفتیم در آنجا یک جلسه تمرین کردیم ، بچه های با انگیزه ای در تیم اراک حضور دارند و من ناراحت از بین رفتن انگیزه بازیکنان شدم .

احمد لاهوتی در پایان متذکر شد: فضابرای همکاری فراهم نبود، من نمیتوانستم  با توجه به شرایطی که در آنجا حاکم است همکاری کنم  به مدیرعامل باشگاه هم این موضوع را اعلام کردم، امیدوارم مشکل تیم اراک حل شود و با مربیان بومی کار ادامه پیدا کند.

اداره کل ورزش و جوانان شهروند لیگ برتر والیبال گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر