کد خبر: 969399 A

سرمربی تیم فولاد سیرجان می گوید: بازی سنگینی بود و بازیکنان تیم فولاد سیرجان عملکرد قابل قبولی داشتند.

محمدرضا تندروان پس از پیروزی سه بر یک تیمش برابر تیم لبنیات هراز آمل در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، با بیان اینکه بازی بسیار سنگینی بود، اظهار داشت: بازی کردن در این شرایط آب و هوایی شمال کشور سخت بود ولی ما تدابیری را برای این موضوع در نظر گرفتیم، تیم هراز بازیکنان  و کادر فنی خوبی دارد، بازیکنان تیم‌سیرجان عملکرد قابل قبولی داشتند، این برد برای ما بسیار حائز اهمیت بود.

وی درباره عملکرد بسیار خوب صابر کاظمی قطر پاسور تیمش در این دیدار ، افزود: من فکر میکنم در والیبال هر پستی کار خودش را انجام میدهد در واقع ما در سرویس،دریافت، دفاع و تقسیم پاس بسیار خوب عمل کردیم اما نمود بیرونی آن روی قطر پاسور ما بود که بسیار خوب بازی کرد و روز خوبی را پشت سر گذاشت.

سرمربی فولاد سیرجان ادامه داد: ادعا نداریم و ما فقط قصد داریم در لیگ برتر خوب والیبال بازی کنیم ، ممکن است در آینده نتایج دیگری بگیریم اما هدف بزرگی برای خود ترسیم کردیم و امیدوارم به آن برسیم.

تندروان درپایان با اشاره به بازی هفته آینده تیمش مقابل شهرداری گنبد،گفت: برای همه بازی های لیگ برنامه داریم، تیم‌گنبد تیم‌بسیار خوبی است در دو بازی اخیر این موضوع را به خوبی نشان داد ،البته همه بازی های لیگ دشوار خواهد بود و ما برای کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت.

لیگ برتر والیبال مردان فولاد سیرجان محمدرضا تندروان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر