کد خبر: 969193 A

سرمربی تیم الاهلی عربستان، همگروه استقلال در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، بر اهمیت و دشواری تقابل تیمش با الشرطه عراق در دیدار فردا شب، تأکید کرد.

به گزارش ایلنا، میلوژویچ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار فردا گفت: فلسفه من این است که ما به هر مسابقه ای بطور جداگانه نگاه می کنیم. دیدار فردا بسیار دشوار خواهد بود و الشرطه در دیدار روز دوشنبه، کیفیت خوبی را از خود نشان داد.

وی افزود: من اطمینان دارم که الاهلی در این رقابت ها، مسیر طولانی در پیش خواهد داشت. روند بازیابی و ریکاوری بازیکنان به خوبی پیش رفته است و شاگردانم این فرصت را دارند که بهترین عملکرد را داشته باشند.

سرمربی الاهلی در مورد تلاش این تیم برای صدرنشینی در این گروه و جلوگیری از رویارویی با الهلال در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها گفت: من به دیدار با الهلال فکر نمی‌کنم و مهم نیست که با چه کسی روبرو خواهیم شد. من به چیزهایی که هنوز رخ نداده است، فکر نمی‌کنم.

این مربی ادامه داد: ما در تلاش هستیم تا عملکردمان را بهبود ببخشیم و اگر با الهلال یا هر تیم دیگری روبرو شویم، یک استراتژی مشخص داریم ولی تمرکز ما فعلا بر روی مسابقه‌ای است که فردا برگزار خواهیم کرد.

میلوژویچ در مورد استراحت به برخی از بازیکنان در دیدار فردا گفت: ما با تمام قدرت وارد زمین مسابقه خواهیم شد و هر دیداری برای ما مهم است.

الهلال عربستان میلوژویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر