کد خبر: 967539 A

کاپیتان شهرخودرو در کنفرانس خبری پیش از دیدار با شباب الاهلی حاضر شد.

به گزارش ایلنا، در نشست خبری پبش از بازی شهر خودرو و شباب الاهلی در جریان دیدارهای هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا، اکبر صادقی کاپیتان شهر خودرو در کنار محمد نوازی مربی این تیم حاضر شد.

وی در صحبت‌های اولیه خود گفت: متاسفانه به دلیل کرونا، لیگ طولانی را داشتیم و باعث شد بازیکنان‌مان خسته‌تر از شرایط عادی باشند؛ بازیکنان جوان و باانگیزه‌ای داریم و با وجود این که در آسیا تیم بی‌تجربه‌ای هستیم، اما امیدواریم بتوانیم امتیازهای کافی را در این مرحله جمع کنیم تا هم خودمان را نشان دهیم و هم بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

صادقی افزود: بازی سختی با قدرت‌های آسیا داریم؛ جوانان خوبی داریم و نکته مهم این است که ما ایرانی ایم و باغیرت مقابل این تیم‌ها حاضر می‌شویم تا از نام ایران در مقابل این قدرت‌ها دفاع کنیم‌.

کاپیتان شهر خودرو در پاسخ به شرایط فنی دو تیم برای دیدار فردا، گفت: ما بازی‌های سختی را در لیگ انجام دادیم و تجربه خوبی برای ما در ایران بود؛ زندگی و فوتبال در ایران ادامه دارد و باید با این ویروس بجنگیم. این تجربه جدیدی برای ما است   در لیگ توانستیم آن را به نحو احسن پشت سر بگذاریم و حالا وقت این است که در لیگ قهرمانان آسیا نیز به همان خوبی بازی کنیم.

لیگ قهرمانان آسیا اکبر صادقی لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر