کد خبر: 967228 A

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام پیش از بازی تیمش مقابل اورتون از کارلو آنچلوتی تمجید کرد.

به گزارش ایلنا، تاتنهام در یکی از جذاب ترین بازی‌های هفته اول لیگ برتر انگلیس میزبان اورتون خواهد بود. این بازی به خودی خود بسیار فوق‌العاده خواهد بود و از طرف دیگر تقابل سرمربیان بزرگ دو تیم یعنی ژوزه مورینیو و کارلو آنچلوتی نیز به جذابیت آن اضافه خواهد کرد. 

ژوزه مورینیو پیش از دیدار تیمش مقابل اورتون گفت: " بله من می‌توانم خیلی واضح به شما بگویم که تیمم به یک مهاجم نیاز دارد. همچنین باشگاه نیز کاملا از این موضوع مطلع است. صادقانه بگویم تیم برای رسیدن به تعادل نیاز به جذب مهاجم دارد. مخصوصاً اینکه بعد از 20 سال حضور در فوتبال با یک تجربه منحصر به فرد روبرو هستیم و باید در چند روز هفته بازی کنیم. با این حال ما نمی توانیم هزینه های زیادی در بازار نقل و انتقالات داشته باشیم اما به دنبال آن هستیم که سخت تلاش کنیم تا به تعادل برسیم و برای آن به جذب یک مهاجم احتیاج داریم. در مورد چلسی هم باید بگویم اگر یک باشگاهی بتوانند بازیکنان زیادی جذب کند و در عین حال قوانین مالی را هم نقض نکند، این کار بسیار خوبی خواهد بود. راستش را بخواهید به چلسی حسودی نمی‌کنم."

مورینیو درباره اورتون و کار آنچلوتی نیز گفت: " من آنها را یکی از شش رقیب برترمان می‌دانم. فکر می‌کنم که فاصله 10 امتیازی فصل گذشته فقط نتیجه یک سال عجیب و غریب بود. فکر می کنم که بهترین خرید اورتون کارلو آنچلوتی بود. بدیهی است که وقتی شما آنچلوتی را به عنوان سرمربی تان انتخاب می‌کنید هدف تان حضور در اواسط جدول و یا سقوط نکردن نخواهد بود. کیفیت کارلتو و اینکه او بازیکنانی را که شناخت خوبی از آنها داشته برای اورتون به خدمت گرفته، باعث شده که این باشگاه به تیمی قوی تبدیل شود."

مورینیو تاتنهام اورتون آنجلوتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر