کد خبر: 966877 A

وضعیت نامشخص گزینه استقلال

هافبک تیم پیکان تهران پس از جدایی حمیدرضا گرشاسبی وضعیت نامشخصی برای پیوستن به تیم استقلال دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سعید واسعی، هافبک تیم پیکان تهران یکی از اهداف نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال تهران است که با وجود مذاکرات مثبت با مدیران این باشگاه برای جدایی از تیم پیکان با مشکل مواجه شده است.

واسعی به دلیل اینکه یک فصل دیگر از قراردادش با پیکان باقی مانده است برای جدایی از این تیم نیاز به دریافت رضایتنامه دارد که با گذشت چند هفته از آغاز مذاکرات با استقلال هنوز نهایی نشده است.

سعید واسعی در گفتگو با ایلنا در واکنش به شایعه برکناری حمیدرضا گرشاسبی به دلیل عدم صدور رضایت‌نامه او جهت پیوستن به استقلال گفت: ظاهراً قضیه کاملا باز نشده است. مدیرعامل سابق باشگاه پیکان تهران با باشگاه استقلال تهران در ازای مبلغ نزدیک دو میلیارد تومان به توافق رسیده بودند.

او ادامه داد: ایشان چک روز می‌خواستند تا کار من انجام شود. باشگاه دچار تغییر و تحول شده و اکنون آقای اکبر محمدی روی کار آمده‌اند. در فضای مجازی شایعاتی ایجاد شد که برکنار آقای گرشاسبی به دلیل مقاومت جهت صدور رضایت‌نامه من بوده که چنین چیزی صحت ندارد در حالیکه پروژه انتقالم به باشگاه استقلال در زمان ایشان کلید خورد و تا حدود زیادی کار پیش رفت و انجام شود. تنها نکته‌ای که باقی مانده بود تغییر تاریخ چک از ۲۶ شهریورماه به ۲۰ شهریورماه بود که ظاهراً در همین روز مدیر باشگاه به دلیل پایان حکم ماموریت و قانون که به کارگیری بازنشستگان از سمتش کنار رفت.

واسعی درباره وضعیتش برای پیوستن به استقلال گفت: فقط یک چیز می‌توانم بگویم: حالا من ماندم و حوضم! الان مدیریت جدید روی کار آمده‌اند و خیلی خوشحالیم که ایشان کاملا فوتبالی هستند و از بدنه فوتبال بوده‌اند. آقای محمدی درک می‌کنند و مطمئنا می‌دانند که بازیکن همیشه به دنبال رشد و پیشرفت است و امیدوارم با حضور ایشان در باشگاه پیکان پیوستنم به استقلال قطعی شود و من قربانی شایعه‌سازی در فضای مجازی و برکناری آقای گرشاسبی نشوم. 

هافبک تیم پیکان گفت: همینطور که گفتم در زمان مدیریت آقای گرشاسبی ۹۰ درصد از روند انتقالم به استقلال انجام شد و به هر حال پیکان تیم ریشه داری است و سال‌های خوبی در این باشگاه گذراندم که فراموش نشدنی است؛ به هر حال الان من دلم جای دیگری است و امیدوارم که با جدایی من موافقت کنند تا در تیم استقلال به دنبال رشد بیشتر و موفقیت باشم.

پیکان تهران اکبر محمدی حمیدرضا گرشاسبی سعید واسعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر