کد خبر: 964950 A

مدیرعامل باشگاه پیکان تهران اعلام کرد طی 10 روز آینده بازیکنان مدنظر عبدالله ویسی جذب می‌شوند.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پیکان تهران درخصوص آخرین وضعیت این باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی گفت: ‌با توجه به لیستی که عبدالله ویسی به ما ارائه کرده نقل و انتقالات را پیگیری می‌کنیم اما به دلیل بی‌نظارتی درباره نرخ‌ها و قیمت‌های ایجاد شده برای بازیکنان داخلی وضعیت خوب نیست. هیچ کنترلی روی قیمت بازیکنان وجود ندارد. تیم ما در برخی پست‌ها بازیکنانی دارد که آنها را حفظ می‌کند و در برخی پست‌ها که نیاز به تقویت داریم بازیکن جذب خواهیم کرد. در کل ظرف یک هفته تا 10 روز آینده تیم پیکان را می بندیم.

مدیرعامل باشگاه پیکان درخصوص افزایش قیمت بازیکنان داخلی پس از منع بکارگیری مربی و بازیکنان خارجی در لیگ بیستم، گفت: به نظرم وضع این قوانین ضعف فوتبال ما را می‌رساند و نشان می‌دهد به جای حل کردن موضوع، دنبال پاک کردن صورت مسئله هستیم. افرادی می‌آیند و قوانینی را وضع می‌کنند و همین موضوع سبب می‌شود بدون اینکه نظارت و کنترلی روی بازیکنان داخلی داشته باشند. همین امر مانند بحث دلار و ارز برای قیمت بازیکنان هم حباب ایجاد می‌کند.

گرشاسبی ادامه داد: با این قانون غلط نرخ بازیکنان بالا می‌رود و باشگاه‌هایی که نمی‌خواهند در فصل نقل و انتقالات ریخت و پاش کنند گرفتار می‌شوند. به نظر من وضع این قانون درست نبود وبه جای آن باید نظارت بیشتری روی قرارداد بازیکنان و مربیان خارجی انجام می‌شد. خیلی قشنگ است مدیری که امتحان پس داده را دوباره می‌آوریم و در این حالت نباید غیر از این هم انتظاری داشته باشیم. این تصمیم باید با تفکر اتخاذ می‌شد اما هیچ جلسه‌ای برای نظرخواهی از آدم‌های استخوان خرد کرده ورزش، مدیران باشگاه‌ها و رؤسای هیأت‌ها تشکیل ندادند تا با چکش کاری ابلاغیه صادر کنند. در نهایت چشم بسته تصمیمی می‌گیرند و فوتبال را گرفتار می‌کنند.

مدیرعامل باشگاه پیکان درباره آخرین وضیعت جدایی سعید واسعی و شهریار مغانلو از این تیم توضیح داد: در قرارداد این بازیکنان بندی وجود دارد که می‌توانند طبق آن 40 درصد از مبلغ قراردادشان را به باشگاه بدهند و از پیکان جدا شوند. نمی‌توانیم بازیکنی را به زور نگه داریم و به زور به وی بگوییم به کدام تیم برود. کل اختیار با خودشان است. باشگاه پرتغالی برای جذب شهریار مغانلو درخواست کتبی ارائه کرده و این بازیکن پیگیر کارهایش است. اما اگر در نهایت موفق به حضور در تیم پرتغالی نشود یک تیم داخلی را انتخاب می‌کند. سعید واسعی هم با وجود پیشنهاداتی که از برخی تیم‌ها داشت دوست داشت به استقلال برود و پیگیر این ماجرا است. اگر این باشگاه بتواند به تعهداتش عمل کند واسعی هم در اختیار استقلال قرار می‌گیرد.

پیکان تهران حمیدرضا گرشاسبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر