کد خبر: 964134 A

مذاکرات جدی با سرمربی ایرانی-آلمانی

باشگاه استقلال در نظر دارد مربی فصل گذشته هرتابرلین را به عنوان سرمربی موقت خود انتخاب کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال استقلال تهران پس از فینال حام حذفی و استعفای فرهاد مجیدی به دنبال معرفی سرمربی جدید است.

پس از آنکه این سرمربی اعلام کرد برای ادامه همکاری با باشگاه تهرانی تصمیمش را اعلام کرده است، مدیران باشگاه اعلام کردند آندره آ استراماچونی را به تهران بازمی‌گرداننند.

با توجه به روند طولانی مذاکرات آندره آ استراماچونی با استقلال برای بازگشت به نیمکت آبی پوشان و زمان کوتاه برای شرکت در مسابقات دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا، آنها در نظر دارند تا یک سرمربی موقت را انتخاب کنند.

پس از آنکه از محمود فکری جواد نکونام، رسول خطیبی و حتی مهدی پاشازاده به عنوان گزینه‌های مربیگری تیم استقلال در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ نام برده شد اکنون مشخص شده است که مذاکرات جدی با یک مربی خارجی از ایران صورت‌گرفته است.

الکس نوری، سرمربی سابق وردربرمن که در فصل گذشته به عنوان دستیار یورگن کلینزمن در تیم هرتابرلین فعالیت داشت با مدیران استقلال وارد مذاکره شده و قرار شده برای گفتگوی بیشتر به تهران سفر کند.

باشگاه استقلال در نظر دارد تا طی ۴۸ ساعت آینده بلیت سفر نوری به تهران را آماده کند تا این سرمربی جوان برای بازی‌های آسیایی به صورت موقت مربیگری تیم استقلال را بپذیرد.

در این راستا از آرش برهانی و فریدون زندی، دو بازیکن سابق باشگاه استقلال هم به عنوان دستیاران نوری نامبرده می‌شود و باید منتظر ماند و دید که کدام سرمربی در نهایت جانشین فرهاد مجیدی خواهد شد.

لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران آرش برهانی الکس نوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر