کد خبر: 963679 A

مدیرعامل سپاهان در مورد حضورش در این باشگاه و تغییرات هیات مدیره صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا ساکت در خصوص جلسه هیات مدیره و انتخاب نفرات جدید توضیح داد: از اعتماد شرکت فولاد مبارکه سپاسگزارم و امیدوارم که به لطف خدا و همراهی عزیزانی که بودند و هستند بتوانیم در شان نام و جایگاه، موقعیت و استاندارد و صلابت مجتمع فولاد مبارکه، این باشگاه را در همان مسیر که با زحمات فراوان به ثمر نشسته پیش ببریم.

او سپس با اشاره به مشکلاتی که برای انتخاب سرمربی دارد، اضافه کرده و گفته است: به لحاظ زمانی و مسائلی که از بیرون تحمیل شده است، مجموعه در بحرانی ترین شرایط قرار گرفته است. مسائلی مثل بسته شدن ورود مربی خارجی، اما واقعیت این است که آنچه که من در این مدت دیدم تلاش های ارزنده ای بوده است و فولاد مبارکه به طور جامع نقش ملی خودش را در زیرساخت های ورزشی در اصفهان به انجام رسانده و در حال انجام است و این ستودنی است.

بخش بعدی حرف‌های ساکت در مورد اعضای جدید هیئت مدیره است و افزوده است: دوستانی که امروز به مجموعه اضافه شدند عزیزانی هستند که سالها با خود ما ورزش می‌کردند و از چهره های اخلاق مدارها ورزش هستند، ضمن اینکه از تخصص های لازم برخوردار هستند. و امیدواریم با راهنمایی های تیم سابق و حمایت های که در هیئت مدیره خواهیم داشت، بتوانیم در شان و منزلت فولاد مبارکه مثل قبل قدم های اساسی برداریم.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان محمدرضا ساکت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر