کد خبر: 963663 A

جایگاه سعادتمند و مجیدی از من بالاتر است

مصطفوی درباره شرایط خود در استقلال یادآور شد: قراردادم با استقلال تمام شده است.

صالح مصطفوی مربی استقلال در گفت وگو با ایلنا درباره شکست 3 بر 2 تیم فوتبال استقلال مقابل تراکتور تبریز در فینال جام حذفی، اظهار داشت: بازی را مثل دیدار با پرسپولیس آغاز کردیم و می‌خواستیم راه‌های نفوذ تراکتوری‌ها را ببندیم. متأسفانه روی سه صحنه‌ای گل خوردیم که پیش از بازی بازیکنان را برای چنین موقعیت‌هایی توجیه کرده بودیم. سه گلی که خوردیم در شرایط عادی رخ نداد، توپ اول روی سانتر وارد دروازه شد، در گل دوم حریف، داور کم لطفی کرد. توپی که در اختیار ما بود را بازیکن حریف با دست کنترل کرد و گل سوم نیز به خاطر عدم تمرکز دفاع ما به ثمر رسید. با وجود اینکه قبل از بازی با بازیکنان صحبت کرده بودیم و خودم هم در جریان بازی با دو بازیکن حرف زدم، جای‌گیری‌های ما درست نبود. در نیمه دوم فشار آوردیم و چون می‌دانستیم تراکتور روی جناحین ضعف دارد، با آمدن ارسلان مطهری در خط حمله پرتعداد شدیم و علاوه بر دو گلی که زدیم، یک توپ به تیر دروازه خورد و چند موقعیت هم از دست دادیم. داور هم یک صحنه صد درصد پنالتی برای ما نگرفت. اگر پنالتی ما گرفته شده بود و گل دوم حریف هم خطا اعلام می‌شد، بازی را 3 بر 2 می‌بردیم.

مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به وقت‌های تلف شده بازی تصریح کرد: متأسفانه در نیمه دوم تنها 20 دقیقه بازی جریان داشت و حداقل 10 دقیقه از وقت‌های تلف شده گرفته نشد. تراکتورخیلی خوش شانس بود و حق استقلال اصلا باخت نبود. با تمام اشتباهاتی که در فاز دفاعی داشتیم، حق استقلال در این بازی زدن حداقل 5 گل بود. 

مصطفوی درباره شرایط خود در استقلال یادآور شد: قراردادم با استقلال تمام شده و قراردادی ندارم. برخلاف سایر دوستان که قرارداد یک سال و نیمه دارند، قراردادم تا پایان تیر ماه بود که به دلیل شرایط ویروس کرونا تا الان در خدمت باشگاه بودم. برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم،

وی در رابطه با اتفاقات فرودگاه مهرآباد پس از بازگشت استقلال از مشهد گفت: یکسری آدم به جایگاه مربی و بازیکن استقلال هتاکی کردند و باعث درگیری شدند. این اتفاقات واقعا در شأن استقلال نیست، آن هم تیمی که دربی به آن حساسی را برده است. 

مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اختلافات به وجود آمده بین احمد سعادتمند و فرهاد مجیدی پیش از بازی فینال جام حذفی گفت: جایگاه سعادتمند و مجیدی از من بالاتر است و اظهانظر من شاید جالب نباشد اما در هر تیمی وقتی تمرکز سرمربی بهم بریزد، تمرکز بازیکنان نیز بهم می‌ریزد. شرایط استقلال در شروع بازی عادی نبود.

استقلال صالح مصطفوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر