کد خبر: 963562 A

با جدایی عضو هیات مدیره؛

کاپیتان سابق سپاهان حالا مشکلی برای حضور روی نیمکت تیم سابقش ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محرم نویدکیا، کاپیتان سابق سپاهان که محبوبیت بالایی میان هواداران این تیم دارد در هفته‌های اخیر یکی از گزینه‌های جدی نیمکت این تیم بود ولی در دو مرحله مذاکره‌ای که از سوی باشگاه انجام شد حاضر به پذیرش هدایت تیم در این مقطع نشد.

آن زمان عنوان شد که نویدکیا با یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه سپاهان که اتفاقاً مخالف حضور محرم در سپاهان بود مشکلات اساسی داشت و اعلام کرده بود تا زمانی که این شخص در سپاهان باشد پایش را در این تیم نخواهد گذاشت.

ساعتی پیش باشگاه سپاهان اعضای جدید هیات مدیره را معرفی کرده و 3 عضو سابق هیات مدیره که شخص مد نظر نویدکیا هم میان آنها بود از باشگاه جدا شده و دیگر مسئولیتی ندارند.

بدین ترتیب به نظر می‌رسد مانع بزرگ پیش روی حضور نویدکیا روی نیمکت سپاهان برداشته شده و از این رو پرونده حضورش در این تیم دوباره کلید خواهد خورد.

سپاهان باید تا چند روز دیگر در رقابت‌های آسیایی به میدان برود و مشغول فعالیت در نقل و انتقالات هم هست و هرچه زودتر تکلیف نیمکت این تیم روشن شود بهتر خواهد بود و از طرفی 2 گزینه دیگر مد نظر باشگاه هم حضورشان روی نیمکت سپاهان منتفی شد و به نظر می‌رسد حالا نویدکیا نزدیکتر از هر زمان دیگری به بازگشت به این تیم قرار دارد.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان محرم نویدکیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر