کد خبر: 963219 A

باشگاه پیکان حاضر به معاوضه بازیکن با استقلال نیست و برای فروش بازیکن این تیم مبلغ سنگینی را درخواست کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال استقلال تهران با ورود به پنجره نقل و انتقالات تابستانی با بازیکنان لیگ برتری وارد مذاکره شده است و به دلیل عدم اجازه تیم‌های لیگ برتری در جذب بازیکنان خارجی، بازیکنان با کیفیت فصل گذشته مدنظر مدیران این باشگاه جای دارند.

سعید واسعی، هافبک خلاق تیم پیکان یکی از گزینه‌های نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال است که احمد مددی، معاون باشگاه استقلال تلحویا اعلام کرد این باشگاه برای جذب او با پیکان نامه نگاری کرده است.

به دلیل اینکه یک فصل دیگر از قرارداد واسعی با تیم پیکان باقی مانده است، این باشگاه برای جدایی بازیکنش می‌تواند مبلغی برای صدور رضایتنامه تعیین کند. طبق پیگیری خبرنگار ایلنا مشخص شده است که باشگاه پیکان طبق آخرین مذاکرات از همتای تهرانی خود درخواست پرداخت 2 میلیارد تومان جهت صدور رضایتنامه واسعی داشته است تا به نوعی سنگ بزرگی پیش روی آنها در خرید این بازیکن باشد.

گفته می‌شد باشگاه استقلال برای کاهش مبلغ رضایتنامه واسعی درخواست معاوضه بازیکن به اضافه رقم دیگری را ارسال کرده است که این موضوع صحت ندارد و در صورت مطرح شدن مشخصا مورد تایید باشگاه پیکان قرار نمی‌گیرد.

استقلال تهران پیکان تهران سعید واسعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر