کد خبر: 962694 A

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد اردوی آماده سازی شاگردانش هر چه زودتر برگزار شود.

به گزارش ایلنا، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که جهت تماشای مسابقه فینال جام حذفی باشگاه‌های کشور بین دو تیم استقلال تهران و تراکتور تبریز به شهر مشهد مقدس سفر کرده است، امروز در کلاس دانش‌افزایی مربیان خراسانی شرکت کرد.

اسکوچیچ پس از پایان این کلاس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در این کنفرانس برای مربیان خراسانی کلاس آموزشی برگزار می‌کنم و از این کار انرژی زیادی دریافت خواهم‌کرد. در این جا برای مربی‌گری صحبت کردم، چرا که آموزش مربی‌گری پایان ندارد و همیشه باید خود را به‌روز کنیم. 

او ادامه داد: هدفم از حضور در مشهد تماشای دیدار فینال جام حذفی است، چرا که جزو وظایفم است که بازی‌های لیگ برتر و جام حذفی را از نزدیک تماشا کنم. کرونا باعث عدم برگزاری خیلی از بازی‌ها و افت سطح لیگ برتر شده است، اما تلاش کردیم تمام بازی‌ها را تحلیل کنیم تا کیفیت تیم ملی را ارتقا دهیم. مشکلات تیم ملی را شناسایی کرده و در صدد برطرف کردن آن‌ها هستیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص برنامه‌های آتی گفت: بازی نداشتن تیم ملی غیر قابل تحمل شده است. باید فکری به حال این موضوع شود. در وهله نخست باید فلسفه بازی خودم را برای بازیکنان شرح داده و انرژی خودم را به آنان منتقل کنم.

اسکوچیچ در خصوص زمان برگزاری اردوهای آتی تیم ملی هم گفت: شرایط خاص کرونایی باعث شده که درباره تاریخ برگزاری اردوها مطمئن نباشیم، اما در آینده‌ای نزدیک این اتفاق رقم خواهد خورد. اگر کرونا اجازه دهد، بازی نخست تیم ملی در ماه اکتبر برگزار خواهد شد. تمرکز خواهیم کرد تا ببینیم کدام بازیکنان عملکرد خود را ارتقا خواهند داد و شرایط چطور پیش خواهد رفت. قطعا شرایط را بهتر خواهیم کرد.

او همچنین در خصوص شانس تیم ملی در صعود به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی گفت: این جا نیامده‌ام که وقتم را تلف کنم.

تیم ملی فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر