کد خبر: 962692 A

مربی تیم فوتبال ایران اعلام کرد بازی دوستانه تیم ملی با تیم‌های ازبکستان و تاجیکستان قطعی شده است.

به گزارش ایلنا، در پایان کلاس دانش‌افزایی مربیان خراسانی وحید هاشمیان در پاسخ به این سوال که آیا اسکوچیچ به ترکیب مدنظر تیم ملی دست پیدا کرده یا خیر، گفت: به همراه اسکوچیچ، در حد امکان بازی‌های لیگ و حذفی را از نزدیک تماشا کردیم. سایر بازی‌هایی را هم که نتوانستیم از نزدیک تماشا کنیم، روز بعد به همراه مربیان تیم ملی آنالیز کردیم. زمانی که اسکوچیچ به جمع‌بندی برسد، لیست جدید تیم ملی را اعلام خواهدکرد.

او درباره برنامه‌های مدنظر برای تیم ملی فوتبال ایران گفت: به دلیل شیوع کرونا، تمام بازی‌های برنامه‌ریزی شده به تعویق افتاد. اگر در تاریخ‌های جدید مشکلی به وجود نیاید بازی‌های دوستانه برگزار خواهد شد. فدراسیون در صدد آن است تا با تیم‌هایی که آزاد هستند، بازی دوستانه برگزار کنیم. فعلا ازبکستان و تاجیکستان قطعی شده، اما کرونا باعث شده برنامه‌‌ریزی‌ها مدام به مشکل بخورد و فقط شامل ایران هم نمی‌شود.

هاشمیان درباره شانس صعود ایران به دور بعدی مسابقات مرحله مقدماتی جام جهانی قطر هم گفت: ایران مستحق بهترین‌هاست. بازیکنان خوبی داریم. متاسفانه به دلیل بدشانسی و برخی حواشی به عراق و بحرین باختیم. امیدوار به جبران در دور برگشت هستیم تا بهترین نتایج برای طرفداران فوتبال ایران رقم بخورد.

تیم ملی فوتبال ایران وحید هاشمیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر