کد خبر: 962398 A

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس:

عضو هیات مدیره پرسپولیس به ماجرای نقل و انتقالات این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، علی رغبتی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس که روزهای شلوغی را تجربه می کند و طی دیروز و امروز به همراه سایر نفرات هیئت مدیره موفق به جذب 4 بازیکن از لیست مورد نظر یحیی گل محمدی شده اند، حرف هایش را اینطور آغاز کرد: روی لیست بررسی انجام داده ایم. طبق لیست عمل می کنیم و حدود 75 درصد راه را رفته ایم. یک یا دو بازیکن دیگر به ما قبل از بازی های آسیایی اضافه خواهند شد.

او در مورد بسته شدن احتمالی پنجره پرسپولیس به دلیل بدهی به برانکو بیان کرد: نباید پنجره بسته شود. پرسپولیس نباید با محدودیتی مواجه شود. می دانیم فرصت محدود است ولی امروز مقدمات یک پرداخت دیگر انجام شد. احتمالا شنبه به حساب برانکو می نشیند. با این پرداخت هم بدهی تسویه نمی شود ولی هنوز وقت داریم.

از رغبتی در مورد املاک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس پرسیده شد و اینکه در حال توقیف هستند. عضو هیئت مدیره باشگاه سپس  در واکنش به این موضوع گفت: اینجا ( ساختمان پرسپولیس درخیابان سئول) دو دانگش مربوط به پرسپولیس است و 4 دانگ مربوط به فدراسیون. قرار بوده اینجا هبه شود که به نظر می رسد اجازه داده نشده است. خود باشگاه پرسپولیس املاکی را دارد که تقریبا کار انتقالش تمام شده است. البته این املاک برای پرسپولیس بوده اند ولی کار انتقالشان تمام شده است. این ها توقیف شده اند و در حال رفع توقیف هستند. اگر این اتفاق بیفتد باشگاه پرسپولیس به مکان دیگری انتقال داده می شود.

او در پاسخ به این سوال که ممکن است ساختمان خیابان سئول توقیف شود، توضیح داد: ما اینجا سهم داریم و به کسی بدهکار نیستیم که توقیف شود ولی باید از واحد حقوقی بپرسید.

از رغبتی در مورد بدهی فدراسیون به شستا پرسیده شد و اینکه این بدهی می تواند منجر به توقیف ساختمان پرسپولیس شود. او در واکنش به این موضوع گفت: این را باید از فدراسیون بپرسید ولی امیدوارم این مشکل ایجاد نشود.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به این سوال که آیا قرارداد رسن 10 درصد اضافه خواهد شد، عنوان کرد: ما با آقای بشار توافق کردیم و در حال تسویه هستیم. مسئله تامین ارز ایشان حل می شود.

او در مورد محتویات جلسه با علی علیپور بیان گرد: با ایشان یک گفتگوی مقدماتی خیلی خوب داشتیم. دور از انتظار بود. خیلی نزدیک هستیم به آقای علیپور. اجازه خواستند تا فردا فکر کنند و گفته اند تا فردا جواب را می دهم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین شرایط مهدی ترابی توضیح داد: من در جریان کار ترابی نیستم. من هیچ تماسی با ایشان نداشتم. من خیلی سرم شلوغ است. 

او در مورد پیوستن مظاهری پرسپولیس عنوان کرد: ایشان بازیکن تراکتور است و ما صحبتی در مورد ایشان نداریم. اگر بخواهیم به صورت رسمی درخواست صادر می شود.

 

پرسپولیس علی علیپور بشار رسن لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر