کد خبر: 962156 A

فرعباسی در انتظار مشخص شدن وضعیت طلایی‌پوشان

سنگربان جوان تیم نفت مسجد سلیمان برای پیوستن به استقلال سرنوشت نامعلومی دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، حبیب فرعباسی، سنگربان جوان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان یکی از اهداف نقل و انتقالات تابستانی تیم استقلال تهران است. فرعباسی که در لیگ نوزدهم با جدایی سوشا مکانی از این تیم به دروازه‌بان اول نفت تبدیل شده بود با این اوصاف اما سرنوشت نامعلومی برای پیوستن به استقلال دارد.

باشگاه استقلال برای جذب سنگربان تیم امید ایران به باشگاه نفت مسجد سلیمان نامه‌ای رسمی ارسال کرده است تا مذاکرات برای خرید این بازیکن را دنبال کند اما در حال حاضر هیچ یکی از اعضای باشگاه نفت نمی‌توانند پاسخ این نامه را ارسال کنند.

پس از ارسال بخشنامه وزارت نفت مبنی بر عدم تیمداری این وزارتخانه در لیگ برتر فوتبال، تیم‌های نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت آبادان با بلاتکلیفی رو به رو شده‌اند. تمامی اعضای حاضر در این دو باشگاه از فصل گذشته در حال حاضر با منع فعالیت رو به رو شده و طبق بخشنامه هرگونه فعالیت آنها غیرقانونی است.

حتی هدایت یزدی که ظاهرا با حکم یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه نفت مسجد سلیمان به عنوان سرپرست مدیرعاملی معرفی شده است نمی‌تواند پاسخ این نامه را به استقلال ارسال کند چرا که انتصاب او هم با توجه به بخشنامه غیرقانونی است.

استقلال تهران نفت مسجد سلیمان حبیب فرعباسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر