کد خبر: 961559 A

ادعای خبرگزاری معتبر عراقی؛

وب سایت عراقی الکره خبر داد بشار رسن بعد از سه سال حضور در پرسپولیس از این تیم جدا خواهد شد.

به گزارش ایلنا، وب سایت  الکره العراقیه در گزارشی در خصوص آخرین وضعیت بشار رسن هافبک ملی پوش و عراقی باشگاه پرسپولیس نوشت: بشار رسن ،  ملی پوش تیم ملی عراق ، پس از پایان قراردادش با باشگاه پرسپولیس دیگر در تمرینات این تیم شرکت نکرده است و منتظر مدیران این باشگاه ایرانی است تا در خصوص آینده خود تصمیم بگیرد.

یک منبع نزدیک به این بازیکن در اظهارات اختصاصی به الکره العراقیه گفت که بشار رسن می خواهد پس از کسب عناوین زیادی از جمله قهرمانی لیگ برتر ایران و حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا ، به تجربه خود در ورزشگاه های ایران پایان دهد. وی اظهار داشت که علی رغم تمایل پرسپولیس برای تمدید قرارداد با بشار، او به دنبال یک تجربه جدید و حرفه ای آن هم دور از لیگ ایران است.

این منبع خاطرنشان کرد که بشار ازبرخی از تیم های اروپایی پیشنهاداتی دارد و می خواهد با تجربه بازی در اروپا شانس خود را برای حضور  لیگ های بزرگ اروپا آزمایش کند ، خصوصاً که وی دارای مشخصات ماهرانه ای است و اکنون تجربه زیادی دارد.

این ساتی عراقی در پایان نوشت: قابل ذکر است که بشار رسن یکی از برجسته ترین افراد حرفه ای در لیگ ایران در طی سه فصل گذشته است.

1159488_111 - Copy

 

پرسپولیس لیگ برتر بشار رسن لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر