کد خبر: 961494 A

بازیکن آرژانتینی سابق منچسترسیتی به لیونل مسی توصیه می‌کند که راهی انگلیس نشود!

به گزارش ایلنا، اسکیل دانلخو بازیکن آرژانتینی که سال 2011 مدتی کوتاه در عضویت سیتی قرار داشت، به مسی توصیه می‌کند بین منچسترسیتی و پاری سن ژرمن، شهر پاریس را به عنوان مقصد بعدی انتخاب کند.

او به تی تی اسپورتس گفت:«تازه بازیکن حرفه ای شده بودم و یک ماه آزمایشی به منچسترسیتی پیوستم و باید بگویم تجربه خوبی بود و افتخار هم می کنم و کسی را هم برای حضور در لیگ برتر سرزنش نمی کنم ولی چیزی که بیش از همه در منچستر آزارم داد، آب و هوای این شهر بود. یک ماه تمام هر روز باران می بارید. منچستر شهری سرد است و تمام خانه هایش یک شکلند. دقیقا خلاف چیزی که ما آرژانتینی ها به آن عادت داریم. من در بارسلونا هم بوده ام و باید بگویم که شهری کاملا متفاوت و بهتر از منچستر است.

اگر مسی مجرد بود، قطعا به او می گفتم به منچستر نرود ولی او متاهل است و برای او و خانواده اش یک تجربه جدید خواهد بود. او با سبکی جدید از فوتبال و هم تیمی هایی متفاوت روبرو خواهد شد. می دانم مسی دیگر در بارسا خوشحال نیست ولی معتقدم او بهتر است به جای سیتی راهی پی اس جی شود چون قطعا خوشحال تر خواهد بود. پاریس شهری زیباتر و خوش آب و هواتر از منچستر است. آنجا نیمار و دی ماریا هم حضور دارند و قطعا به او بیشتر خوش می‌گذرد.»

بارسلونا لیونل مسی منچسترسیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر