کد خبر: 961273 A

مهدی رحمتی که به عنوان سرمربی شهرخودرو کار خود را استارت زده، در اولین گفتگویش در این سمت نو، به توضیح درباره شرایط پرداخت.

به گزارش ایلنا، مهدی رحمتی سرمربی جدید شهرخودرو در جلسه معارفه خود گفت: در وهله اول باید از مجموعه شهرخودرو و شخص حمیداوی تشکر کنم که به من‌ اعتماد کردند و این وظیفه سنگین را به من سپردند.

وی در ادامه اظهار داشت: سال پیش با عشق به مشهد آمدم و این‌جا را شهر دومم می‌دانم. خدا را شکر می‌کنم که نخستین شروعم در مربی‌گری از مشهد است. دلم قرص است و سعی می‌کنم در وهله نخست، تیمی خوب را برای مردم مشهد آماده رقابت‌ها کنم و امیدوارم نتایج خوبی بگیریم. مردم مشهد شایسته بهترین نتایج هستند.

رحمتی در مورد وضعیت شهرخودرو در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: تمام بازیکنان به جز اکبر صادقی و آقاجانپور قرارداد دارند. طبق صحبت‌هایی که داشتیم، اگر قرار به جدایی بازیکنی باشد، باید با هماهنگی ما باشد. تا بازیکن جایگزینی در آن پست جذب نکنیم، بازیکنی از تیم جدا نمی‌شود.

وی ادامه داد: صادقی هم کاپیتان تیم است و با ما همراه خواهد بود. بعد از بسته شدن قرارداد، به دنبال جذب بازیکن رفتیم و ان‌شاءالله فهرست مدنظرمان جذب خواهند شد.

رحمتی در خصوص وضعیت مرادمند اظهار داشت: مرادمند از فردا به تمرینات اضافه خواهد شد و تمام بازیکنان در آسیا همراه ما خواهند بود.

رحمتی در خصوص پذیرفتن هدایت شهرخودرو بیان کرد: با بزرگان فوتبال مشورت کردم اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ام. اگر گلری جذب نشود خودم در لیگ آتی هم به میدان خواهم‌ رفت. درباره لیگ قهرمانان آسیا هم باید بگویم قطعا به میدان خواهم‌ رفت.

 

 

لیگ برتر مهدی رحمتی لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر