کد خبر: 960682 A

استقلال بهتر از زمان استراماچونی نتیجه گرفت

پیشکسوت استقلال از سرمربی تیم حمایت قاطع کرد.

به گزارش ایلنا، پرویز برومند، پیشکسوت استقلال تهران با اعلام حمایت از فرهاد مجیدی این سرمربی جوان را مورد اعتماد هواداران می‌داند و علاقه دارد تا موفقیت روزافزون به همراه این تیم داشته باشد. برومند درباره شرایط آبی‌ها و حضور مجیدی روی نیمکت استقلال صحبت کرد که در ادامه می‌خوانید:

شرایط استقلال را چطور می‌بینید؟

تیم فعلی استقلال خیلی خوب و آماده است. تنها بدشانسی آبی‌پوشان آسیب دیدگی چند بازیکن است که گریبانگیر کادرفنی شده است. از طرف دیگر خیلی خوشحالم که دیاباته و قائدی آماده هستند و آمادگی زوج خط حمله استقلال وحشت ایجاد کرده است. این موضوع یک امتیاز خیلی زیاد برای استقلال است چون بازی‌های حساس و مهمی را پیش رو دارد.

عملکرد مجیدی را چطور دیدید؟

مجیدی در استقلال خوب نتیجه گرفته و باید از او حمایت شود و تیمش باید از حاشیه‌ دور باشد. کادر فنی و بازیکنان استقلال بدانند انرژی مثبت ما به آنها منتقل می‌شود. فرهاد مجیدی بداند حمایت همه جانبه من و بقیه پیشکسوتان استقلال را خواهد داشت و امیدواریم که با موفقیتش به انتقادات نادرست پاسخ محکمی بدهد.

در همین شرایط استقلال نایب قهرمان لیگ هم شد.

مجیدی با نایب قهرمانی در لیگ حتی از نیم فصل اول استقلال با استراماچونی هم بهتر نتیجه گرفت. او مثل دورانی که بازی می کرد باید توجهی به حواشی نداشته باشد و کار خود را انجام بدهد. من مطمئن هستم او توانایی زیادی دارد و به شخصه از او حمایت می‌کنم. من مطمئن هستم او تمامی برنامه هایش را آماده پیروزی تیم کرده و کاری می‌کند که مدیران باشگاه دیگر از این اشتباهات نکنند. باز هم تاکید می‌کنم اگر مدیران استقلال حتی اگر قصد تخفیف گرفتن هم داشتند زمان خوبی را انتخاب نکردند ولی مجیدی و تیمش می‌ توانند با تمرکز و فراموشی این رفتارها درس بزرگی به خیلی‌ها بدهند.

از سفر سعادتمند به ایتالیا ناراضی هستید؟

مطمئنا. وقتی تیم در مسیر موفقیت قرار می‌گیرد برخی می خواهند به آن تیم ضربه بزنند. طبق اعلام سعادتمند، هدف از این دیدار گرفتن تخفیف است تا شرایط بدتر نشود. فرهاد و بازیکنان نباید به این حواشی توجه کنند و تمرکز خودشان را در آستانه دربی از دست بدهند. مجیدی و استقلال با پیروزی در دربی و قهرمانی در جام حذفی توانایی هایشان را می توانند ثابت کنند. مجیدی اگر تیم استقلال را قهرمان جام حذفی کند هیچ مدیری نمی‌تواند او را برکنار کند.

استقلال پرویز برومند فرهادمجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر