کد خبر: 960173 A

مقررات کرونایی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری لیگ قهرمانان در کشورهایی که قرار است به صورت متمرکز این مسابقات را برگزار کنند، به باشگاه ها ابلاغ شد.

به گزارش ایلنا،پیرو برگزاری جلسه دوم هماهنگی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 و همچنین دریافت بخشنامه AFC  هشت  تصمیم در مورد برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در اختیار باشگاه های حاضر در این مسابقات قرارداد شده است که به شرح زیر است:

1- کلیه بازیکنان و اعضای کادرفنی که تست کرونا آنها در فاصله 48 لغایت 72 ساعت قبل از ورود به کشور میزبان منفی شده است می‌بایست مدرک منفی بودن تست PCR خود را به همراه داشته باشند.

2- نفراتی که سابقاً تست کرونا آنها مثبت بوده است می‌بایست جواب آزمایش دال بر وجود آنتی‌بادی مثبت که تاریخ آن 5 روز پس از بین رفتن علائم بیماری (یا 7 روز پس از تست مثبت PCR) است را به همراه داشته باشند. این مدرک می‌بایست توسط آزمایشگاه معتبر دولتی یا مراکز درمانی ملی صادر گردد. 

3- تمام نفرات در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی دوحه در مرکز HMC مورد تست مجدد قرار خواهند گرفت.

4- امتناع از انجام تست کرونا منجر به اخراج از تورنمنت می‌شود.

5- نمونه‌گیری‌های مربوط هر 6 روز یکبار در طول مسابقات انجام خواهد شد.

6- دمای بدن کلیه نفرات در بدو ورود به هتل سنجیده می‌شود و ممکن است پرسشنامه‌های مربوطه جهت تکمیل به نفرات تحویل گردد. 

7- تیم‌ها فقط برای شرکت در تمرینات و مسابقات قادر به ترک هتل خواهند بود. درخواست ترک هتل در ساعت غیر از تمرین و مسابقه فقط با تأیید و هماهنگی افسر پزشکی ارشد  مسابقات مقدور خواهد بود.

8- هر تیم می‌بایست الزاماً یک‌نفر را به عنوان افسر کنترل کووید-19 معرفی نماید. با توجه به نزدیک بودن پایان پنجره ثبت‌نام بازیکنان و کادرفنی، خواهشمند است لیست کلیه نفرات (شامل نفرات جدید و نفراتی که می‌بایست حذف شوند) به همراه کلیه مدارک مورد نیاز حداکثر تا روز پنج‌شنبه مورخ 1399/6/6 به دپارتمان بین‌المللی فدراسیون تحویل گردد.

همچنین یادآور می‌گردد باشگاه‌هایی که طبق مکاتبات قبلی لیست اتاق‌ها (Rooming List) را در موعد مقرر تحویل نداده باشند، ممکن است برای رزرو تعداد اتاق‌های مورد نظر در دوحه با مشکل مواجه شوند.

ضمناً خواهشمند است لیست پرواز تیم شامل تاریخ و ساعت ورود به دوحه در فرم پیوست تکمیل و حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 1399/6/10 به این فدراسیون عودت گردد. 

 

لیگ قهرمانان آسیا کنفدراسیون فوتبال آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر