کد خبر: 960166 A

با چیدن تکه‌های پازل می‌شود حدس زد؛

بازیکنان سپاهان امروز خبر از توافق با سرمربی جدید این تیم دادند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان اصفهان که روز سه‌شنبه با انتشار خبر جذب دانیال اسماعیلی‌فر و انتصاب محمدرضا ساکت به عنوان مدیرعامل روز پر خبری را پشت سر گذاشت هنوز با یک علامت سوال جدی روی نیمکت مربیگری روبروست و با توجه به فاصله کم تعطیلی لیگ و شروع فصل جدید این نگرانی برای هوادارانش وجود دارد که سرمربی این تیم چه کسی است و چه زمانی معرفی خواهد شد.

سپاهانی‌ها که با پاسخ منفی از سوی محرم نویدکیا برای هدایت تیمشان مواجه شدند به دلایل محدودیت‌های موجود نمی‌توانند سراغ گزینه‌های خارجی بروند و در بین گزینه‌های ایرانی هم با توجه به شرایطی که دارند انتخاب‌های محدودی برای این تیم وجود دارد.

از سوی دیگر امروز امید نورافکن و شایان مصلح در صبحت‌هایی اعلام کردند سرمربی جدید توافق کرده و به زودی معرفی می‌شود. گراهایی که این دو بازیکن سپاهان از سرمربی جدید دادند ایرانی بودن، سابقه حضور در اصفهان و فعالیت در تیم‌ مطرح ایرانی بوده است که با بررسی آنها می‌شود به نتایج جالبی رسید.

اگر بخواهیم گزینه‌های خارجی را حذف کنیم و در بین ایرانی‌ها بین مربیان مطرحی که به نوعی برندی برای خودشان در فوتبال ایران دست و پا کردند و می‌توانند سپاهان را در پروژه قهرمانی فصل آینده هدایت کنند و سابقه فعالیت در اصفهان را دارند به تعداد گزینه‌های محدودی می‌رسیم.

امیر قلعه‌نویی که 2 فصل روی نیمکت این تیم بود و خداحافظی تلخی با سپاهانی‌ها داشت و کسی او را گزینه بازگشت به نیمکت طلایی پوشان نمی‌داند.

رسول خطیبی و منصور ابراهیم زاده هم گزینه‌های دیگری هستند که می‌توانند شامل این شرایط شوند ولی مختصات این دو نفر با گراهایی که نورافکن و مصلح دادند همخوانی ندارد.

نکته بعدی اینجاست که محمدرضا ساکت، مدیرعامل سپاهان پس از جلسه با اعضای هیات مدیره و انتصاب به عنوان مدیرعامل به تهران برگشته و در این دو روز در تهران حضور داشته که گفته می‌شود برای اسباب کشی به اصفهان بوده ولی این حضور را می‌توان به مذاکره با سرمربی جدید هم ربط داد.

باشگاه سپاهان قصد دارد بعد از ایام عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی خبرهای خوبی به هواداران بدهد و باید تا چند روز صبر کرد تا از سرمربی جدید این تیم که گفته می‌شود به توافق رسیده رونمایی شود.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان محمدرضا ساکت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر