کد خبر: 959251 A

در شرایطی که سپاهان امروز شوک نقل و انتقالاتی را به پرسپولیس و دیگر مدعیان جذب دانیال اسماعیلی‌فر وارد کرد، احتمالا سرخ‌ها هدف دیگری را دنبال کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دانیال اسماعیلی‌فر که از چندی پیش به عنوان گزینه قطعی حضور در پرسپولیس معرفی شده بود و تیم‌های تراکتور و استقلال را نیز خواهان خود می‌دید، امروز با عکس یادگاری در باشگاه سپاهان همه را در شوک فرو برد.

 

این در حالی بود که به نظر می‌رسید با توجه به رابطه مناسبی که میان یحیی گل محمدی و دانیال اسماعیلی فر وجود دارد، او به عنوان یکی از اولین خریدهای فصل جدید در لیست پرسپولیس حضور یابد.

 

با این حال بعد از خرید دانیال اسماعیلی فر از سوی سپاهان، اکنون گفته می‌شود احتمالا یحیی گل محمدی به دنبال جذب سیداحمد موسوی در این پست باشد. بازیکن سابق تراکتور که در نیم فصل علیرغم پیشنهاد از سوی استقلال با ممانعت این باشگاه تبریزی برای حضور در تهران و قوی شدن رقیب خود مواجه شده بود، راهی گل گهر شد و توانست با نمایشی درخشان یکی از عناصر این تیم برای دستیابی به امتیاز بقا باشد.

سید احمد موسوی

موسوی که در اکسین البرز نیز سابقه همکاری با یحیی گل محمدی را در کارنامه دارد، تاکنون دو بار با پیراهن ماشین سازی و گل گهر سیرجان به پرسپولیس نیز گل زده و همانطور که گفته شد در نیم فصل نیز هدف باشگاه استقلال بود و باید دید این انتقال صورت خواهد گرفت یا خیر.  

 

پرسپولیس یحیی گل محمدی تراکتور گل گهر سیرجان نقل و انتقالات پرسپولیس سیداحمد موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر