کد خبر: 958969 A

بازیکن اسبق تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران عدم حضور تماشاگران در بازی دربی را به یک بازی کم اهمیت تشبیه کرد.

علی انصاریان در گفتگو با ایلنا درباره رویارویی استقلال و پرسپولیس تهران در نیمه نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور گفت: بزرگترین حسن این دربی همین خواهد بود که بالاخره یک تیم باید برنده شود و شاهد تساوی کِسل کننده نخواهیم بود. به نظرم قطعا بازی خیلی خوبی پیش رو دو تیم است چرا که دو تیم استرس زیادی ندارند از این جهت که استقلال سهمیه گرفته و پرسپولیس هم به قهرمانی رسیده است.

او درخصوص عدم حضور تماشاگران برای اولین بار در دربی تهران گفت: بدون تماشاگر اصلا خوب نیست و این بازی هیچ تفاوتی با یک مسابقه فوتبال در محلات ندارد. همه‌ ما عادت داریم که مسابقه دربی را با تماشاگر ببینیم و عدم حضور آنها واقعا باورنکردنی است.

انصاریان در پاسخ به این سوال که از فضای فوتبال فاصله گرفته هم گفت: شاید باورنکنید اما امسال کلا دو مسابقه را تماشا کردم. حتی قرار است فردا بازی را هم در لوکیشن فیلمبرداری ببینم. 

بازیکن اسبق تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران درباره تعویض سه باره داور بازی دربی گفت: این هم از سریال اتفاقات عجیب و غریب فوتبال ماست. این مساله را از شما شنیدم و درباره آن چیزی نشنیده بودم. امیدوارم داور هر کسی که هست کارش را خوب انجام بدهد اگرچه عدم حضور تماشاگران باعث می‌شود که کار راحتی داشته باشد.

علی انصاریان همچنین درباره نقش آفرینی در یک سریال پلیسی هم اضافه کرد: خیلی دوست داشتم این نقش را بازی کنم و نقش پلیس برای من عجیب و غریب بود. سه ماه سخت کار کردیم و از هفته دیگر قرار است که پخش شود. به مخاطبان سریال‌های ایرانی هم توصیه می‌کنم پس از پایان مسابقات فوتبال سریال ما را تماشا کنند.

علی انصاریان استقلال تهران پرسپولیس تهران دربی93
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر