کد خبر: 958767 A

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پیامی از حمایت های هواداران که با اتحاد و انسجام خود همراه تیم بزرگسالان این بوده اند، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، در پیام سعید آذری آمده است:

"جای سپاس و قدردانی دارد که در باشگاهی فعالیت نمودم که بهترین هواداران فوتبال کشور حامیان و مالکان اصلی آن هستند، مردم فرهیخته، با شرافت و دلاوری که سال های سال است طعم انواع و اقسام سختی ها را چشیده اند و تنها دلخوشی آنان همین مستطیل سبز و توپ گرد فوتبال است، ورزشی که دنیا را تحت تاثیر محبوبیت خود قرار داده است.

بدون شک باید اذعان نمایم که چنانچه فولاد خوزستان نگین درخشان فوتبال ایران که سرزمین و زادگاه فوتبال است، توفیقی در فصل گذشته بدست آورد یکی از مهمترین دلایل آن حضور فیزیکی قبل از بیماری کرونا دراستادیوم های کشور بود که فولاد در آن مبارزه می نمود و سپس حضور مجازی این سینه سوختگان باشگاه با اصالت در طول بیماری کرونا که این مهم نیز با تلاش همه مردم فوتبال است.

 

خوزستان و بخصوص هواداران فولادی در بخش سکوها اعم از لیدرهای زحمت کش، اعضای فعال و انتظامات کانون، هواداران فعال، بخش همیار هواداران و عزیزانی که در فعالیت کمیته مجازی که همگی همسو و همراه باشگاه متحد و منسجم محکم قدم برداشتند حاصل شد.

این اتحاد و انسجام و یکپارچه فولادی های خوزستان در تمامی ارکان های مختلف باشگاه حول یک محور میچرخید و مدیریت امور فرهنگی و کانون هواداران از آن مستثنا نبود. در جلسات متعدد با تدوین خط مشی برای دلسوزان واقعی فولاد قرار بر آن شد که سیستم باشگاه محوری را بطور شفاف و با قدرت در قلب و ذهن هواداران و مردم عزیز خوزستان جایگزین سیستم های سنتی نمائیم.

برنامه ریزی های مدیریتی کانون هواداران باشگاه فولاد که بدست برادر عزیزم حاج ساسان سیاح طاهری که خود از عزیزان و خانواده معظم شهدا نیز می باشد اتفاق افتاد می تواند برگ زرینی در تاریخ هواداری این کشور محسوب شود و الگویی باشد تمام و کمال برای تدوین فعالیت های هواداری در کشور. و این مهم اتفاق نیفتاد مگر باتلاش سر گروه های محترم هواداری که در راس آنها سعید باوی عزیز با کمک هواداران فعال توانستند با ایجاد یک موج مثبت هواداری در فضای حقیقی و مجازی و با تلاش شبانه روزی بویژه در آخرین مسابقه مقابل تراکتورسازی آستین همت مردانه بالابزنند و کاری کنند کارستان که نتیجه آن دستیابی به مقام سومی و همچنین راهیابی بعد از شش فصل به مرحله پلی آف آسیا باشد.

لذا این را وظیفه خود می دانیم از تمامی هواداران و مردم دلاور استان خوزستان خواهران و برادران تقدیر و تشکر ویژه نماییم و به آنها نوید دهیم که باشگاه فولاد خوزستان مجدد در مسیری قرار گرفته است که می تواند مایه مباهات و ایجاد غرور برای آنها باشد، مسیری که توسط دهکردی ها و رضائیان ها طی شده بود.

برادران و خواهران هوادار وجود شما نعمتی است که خداوند متعال به فولاد خوزستان و کل فوتبال استان اعطا نموده است. لذا تقدیر و تشکر کمترین واژه ها برای قدردانی از تلاش های شبانه روزی شما است ومطمئن هستم که در آینده مدیریت کانون هواداران درامور فرهنگی باشگاه وهمچنین سرگروه های مشوقین برنامه هایی به مراتب قویتر و جامع تر برای کمک به ارتقاء جایگاه فولاد خوزستان در سطح فوتبال ایران عزیز و قاره پهناور در آسیا خواهند نمود.

 سعید آذری                                                

دوستدار همه ی شما "

 

فولاد خوزستان سعید آذری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر