کد خبر: 957913 A

مذاکره با استراماچونی برای بازگشت در ایتالیا

در هفته منتهی به بازی حساس تیم استقلال مقابل پرسپولیس در جام حذفی مدیرعامل آبی‌ها باب مذاکرات با سرمربی محبوب این تیم را باز کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در هفته منتهی به بازی حساس تیم استقلال مقابل پرسپولیس در جام حذفی مدیرعامل آبی‌ها باب مذاکرات با سرمربی محبوب این تیم را باز کرده است. احمد سعادتمند برای رفع شکایت‌های این باشگاه در فیفا پیش از جدال سرنوشت ساز نیمه نهایی جام حذفی به یکباره جمعه شب در سکوت خبری به همراه مهدی نوروزی، معاون اقتصادی باشگاه ایران را ترک کرد.

ابتدا اعلام شده بود او به قطر سفر کرده است تا از امکانات میزبانی کنفدراسیون فوتبال آسیا در کشور قطر از باشگاه استقلال برای برگزاری متمرکز ادامه مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بازدید کند. پس از اظهارنظرات متفاوت در نهایت باشگاه استقلال مجبور شد اعلام کند سعادتمند به "اروپا" سفر کرده است.

باشگاه استقلال در حالیکه مقصد سعادتمند را اعلام نکرد و همچنین گفته نشد او به چه علت تهران را چند روز مانده به بازی مقابل پرسپولیس ترک کرده است ظاهرا از سکوت خبری سعادتمند راضی است. او 12 روز پیش بعد از ارائه عملکرد گزارش ماهانه گفتگویی با سایت رسمی این باشگاه نداشت و حتی بعد از پایان رقابت‌های لیگ نوزدهم با ارسال یک پیام ساده در کانال باشگاه از زحمات کادرفنی و بازیکنان قدردانی نکرد.

با وجود اینکه به نظر می‌رسد باشگاه استقلال برای ادامه همکاری با سرمربی جوان تمایل دارد اما اتفاقات و حواشی پیرامون آنها چنین مسئله‌ای را رد می‌کند؛ مجیدی پس از انتخاب به عنوان سرمربی با سعادتمند ارتباط بسیار خوبی نداشت و در روزهایی که مشخص نیست هیس‌های مجیدی در ورزشگاه آزادی خطاب به چه شخصی است، سعادتمند هم نسبت به اتفاقات این باشگاه سکوت اختیار کرده است.

سفر یکباره سعادتمند به اروپا که مشخص شده ایتالیا بوده باتوجه به شایعات بازگشت آندره آ استراماچونی به تهران به این شایعه قوت بخشیده که باشگاه مایل به ادامه همکاری با مجیدی نیست و مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی آخرین روزهای حضور او روی نیمکت آبی‌ها خواهد بود.

قابل پیش بینی است که در صورت عدم موفقیت مجیدی به همراه استقلال در جام حذفی وضعیت ادامه همکاری او پیچیده می‌شود و در حالیکه مفاد مذاکرات سعادتمند و استراماچونی نامشخص است شاید سرمربی ایتالیایی برای بازگشت به تهران آماده می‌شود. استراماچونی از زمان ترک ایران برای بازگشت به کشورمان همواره علاقه نشان داده و بعید نیست اگر او بخواهد دوباره روی نیمکت تیمی حضور داشته باشد که هوادارانش هنوز هم او را یک سرمربی محبوب می‌دانند.

فرهاد مجیدی استقلال تهران احمد سعادتمند آندره آ استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر