کد خبر: 957392 A

آیین قرعه کشی لیگ دسته اول والیبال برگزار شد.

به گزارش ایلنا، آیین قرعه کشی لیگ دسته اول دقایقی پیش در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک با حضور سیدمیلاد تقوی دبیرکل فدراسیون والیبال، وحید مرادی مشاور عالی،شهرام عظیمی سرپرست کمیته رویدادها ، نادر انصاری دبیر کمیته رویدادها و نمایندگان باشگاه ها برگزار شد.

میلاد تقوی در این جلسه با بیان اینکه ۲۷ تیم برای حضور در لیگ دسته اول اعلام آمادگی کردند،بیان کرد: جای قدردانی دارد از دوستانی که قصد دارند در لیگ دسته اول سرمایه گزاری کنند و ما قانون را بصورت جدی اجرا خواهیم کرد و طبق قوانین عمل می کنیم.

وی تصریح کرد: بر خی از تیم ها قسمتی از کارهای مالی خود را انجام دادند و بصورت کامل تعیین و تکلیف نکردند، نگاه فدراسیون والیبال نگاه حاکمیتی،حمایتی و توسعه ای خواهد بود و امیدواریم همه با همکاری یکدیگر لیگ دسته اول پویا داشته باشیم.

دبیرکل فدراسیون والیبال با اعلام اینکه همه تیم ها باید از حریم خود دفاع کنند،افزود: اگر نمایندگان تیم ها در جلسه قرعه کشی پیشنهادی یا طرحی را برای بیان دارند اعلام کنند ما از نظرات همه دلسوزان والیبال استفاده می کنیم تا به بهترین نحو لیگ دسته اول را برگزار کنیم.

میلاد تقوی با تاکید بر اینکه هیات های استانی حق تیمداری ندارند،گفت: مطابق آیین نامه لیگ دسته اول با حضور ۱۶ تیم در دو گروه هشت تیمی برگزار خواهد شد.

برنامه هفته نخست لیگ دسته اول والیبال به قرار زیر است:

 گروه یک:

شهرداری جوان ارومیه – نماینده خراسان رضوی

مس رفسنجان – عقاب نهاجا

سروقامتان همدان – مجتمع فولاد خراسان

مقاومت بسیج – ملوان تهران

 گروه دو:

رعد پدافند قم – هوشیار تبریز

سامسونگ تهران – خوش‌سیمای آمل

نماینده اردبیل - ایرانشید چالوس

پاس گرگان – صنایع اردکان

والیبال قرعه کشی لیگ دسته اول والیبال مردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر