کد خبر: 957102 A

بعد از تغییرات کادرفنی؛

هواداران سپاهان که از نتایج این تیم رضایت ندارند پس از تغییرات کادرفنی این تیم خواهان کنار رفتن مدیران باشگاه شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان روز گذشته و پس از تساوی مقابل پیکان در هفته پایانی لیگ برتر به جایگاه پنجم جدول تکیه زد و سهمیه آسیایی را از دست داد.

سپاهان که در چند سال اخیر وضعیت خوبی نداشته و نتوانسته انتظار هوادارانش را برآورده کند حالا با آتش خشم آنها روبرو شده که خواستار کنار رفتن کادرمدیریتی این تیم و انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه هستند.

چندی پیش بود که اعتراض به نتایج سپاهان باعث شد امیر قلعه‌نویی از سمت خودش استعفا دهد ولی این تغییرات رضایت هواداران این تیم را به طور کامل براورده نکرد و آنها حالا خواستار تغییرات مدیریتی هستند.

بعد از قهرمانی سپاهان در لیگ چهاردهم این تیم در 5 فصل اخیر نتوانسته جام قهرمانی بالای سر ببرد و دو بار رتبه پنجم، یک بار رتبه یازدهم، یک بار رتبه چهاردهم و تنها یک بار رتبه دوم جدول که مربوط به فصل گذشته است را کسب کرده و این نتایج برای هواداران سپاهان گواه ناکارآمدی کادر مدیریت کنونی است.

آنها با مراجعه به صفحات مجازی مربوط به باشگاه و مدیران از آنها خواستار تغییرات مدیریتی شده و نام مدیرانی مثل محمدرضا ساکت، علیرضا رحیمی و سعید آذری را به عنوان گزینه مطلوب مدیریت باشگاه مطرح می‌کنند.

باید دید عدم موفقیت سپاهان در کسب سهمیه آسیایی و عصبانیت هواداران این تیم باعث تحولات جدیدی در این باشگاه خواهد شد یا نه.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان مسعود تابش منوچهر نیکفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر