کد خبر: 957031 A

سپاهان بدون سرمربی و مربی در دیدار حساس هفته پایانی به مصاف پیکان رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان در حالی روز گذشته با تساوی مقابل پیکان در هفته پایانی لیگ برتر سهمیه آسیایی فصل آینده را از دست داد که در هفته‌های اخیر شرایط پیچیده‌ای را تجربه کرده بود و نتایجی که باب میل هواداران این تیم اصفهانی نبود به ناچار تغییراتی را در تیم رقم زد که در نهایت فایده‌ای برای این تیم نداشت و به هیچکدام از اهدافش در ابتدای فصل دست پیدا نکرد.

بعد از اینکه شانس قهرمانی لیگ برای طلایی پوشان  از دست رفت فشارها به تیم و کادرفنی بیش از هر زمان دیگری وارد شد و کار به قدری بالا گرفت که سرمربی سپاهان زیر این فشارها کارش به بیمارستان کشید و نتوانست چند روزی در کنار تیمش باشد و پس از آن تا پایان روزهای حضورش در این تیم انرژی و توان سابق را نداشت و به عبارتی قامت یک ژنرال شکست خورده را گرفته بود که این شمایل به تیمش هم سرایت کرده بود.

نتیجه این اتفاقات باعث شد بعد از شکست سپاهان مقابل استقلال در جام حذفی و از دست رفتن دومین عنوان فصل برای این تیم قلعه‌نویی تصمیم بگیرد از سمت خود استعفا داده و در دو دیدار پایانی فصل که اهمیت زیادی برای این تیم داشت حضور نداشته باشد.

در پی استعفای امیر قلعه‌نویی، سعید الهویی، مربی این تیم هم به کارش در این تیم خاتمه داد و اعلام شد در دو بازی پایانی میگوئل تکسیرا که تنها گزینه باقی مانده روی نیمکت سپاهان بود هدایت طلایی پوشان را بر عهده خواهد داشت که کارت زرد او در بازی با شهرخودرو باعث محرومیتش در هفته پایانی شده و عملاً پیکان بدون سرمربی و مربی در حساسترین بازی فصل خود حاضر شد و در جایی که باید مقابل سپاهان به برتری می‌رسید کسی نبود این تیم را هدایت کند.

در نبود قلعه‌نویی، الهویی و تکسیرا این قاسم زاغی‌نژاد بود که روی نیمکت سپاهان حضور داشت و چهره شاخص دیگری حتی در کنار او نبود که بتواند در دقایق حساس بازی مشورت دهد و سپاهانی ها را در دفاع از تک گل زده شان یاری دهد.

به نظر می‌رسد نتیجه بازی سپاهان - پیکان نشان از نتیجه تصمیمات عجولانه در این تیم اصفهانی و البته فشارهایی که از سوی هواداران این تیم صورت می‌گیرد باشد چرا که حضور کادرفنی در دو بازی پایانی فصل می‌توانست نتیجه دیگری در بازی با پیکان برای آنها رقم بزند.

امیر قلعه نویی لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر