کد خبر: 956926 A

مربی تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری پس از دیدار با شاهین شهرداری بوشهر خواهان تعویق دیدار فینال جام حذفی شد.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال استقلال تهران در بازی هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال مقابل شاهین شهرداری بوشهر به برتری دست پیدا کرد و فرهاد مجیدی طبق روال گذشته در نشست خبری پس از این بازی حضور نیافت؛ در غیبت مجیدی این نامجومطلق بود که در نشست خبری حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

نامجومطبق در ابتدا گفت:‌  قبل از هر چیز به هواداران استقلال تبریک می‌گویم، با این برد استقلال نایب قهرمان شد البته حق این بازیکنان بیشتر از این بود ولی حالا با گرفتن سهمیه آسیا تمام تمرکزمان را برای بازی با پرسپولیس می‌گذاریم. پیش بینی‌ می‌کردیم شاهینی‌ها چون چیزی برای از دست دادن ندارند بدون استرس بازی خواهند کرد به همین دلیل می‌خواستیم سهمیه آسیایی را قطعی کنیم.

او ادامه داد: دیدید که در نیمه اول بازیکنان ما آن چیزی که انتظار داشتیم را به نمایش نگذاشتند، در نیمه دوم با تغییراتی که دادیم شرایط تیم خیلی بهتر شد و موقعیت‌های بی شماری را از دست دادیم هر چند 4 بار به گل رسیدیم. در اواخر بازی به یکسری بازیکن جوان میدان دادیم و به تعدادی از بازیکنان استراحت دادیم. از حالا تمام تمرکز ما روی بازی‌های جام حذفی است اما مشکلاتی داریم، مثلا بازی‌های آسیایی از 24 شهریور آغاز می‌شود و نمایندگان ایرانی از بیستم باید در کشور قطر حاضر شوند. ما پنجم با پرسپولیس بازی داریم و فکر می‌کردیم جام حذفی هشتم یا نهم شهریور تمام می‌شود.

نامجومطلق بیان داشت: با برنامه‌ای که امروز اعلام شد متوجه شدیم فینال جام حذفی 13 شهریور انجام می‌شود. متاسفانه زمان پایان جام حذفی تا حضور ما در قطر به شکلی است که هیچ فرصتی برای استراحت و نقل و انتقالات نداریم. به نظرم باید نمایندگان ایران تصمیم بهتری گرفته می‌شد. با این فصل فرسایشی و مشکلاتی که به خاطر کرونا وجود داشت همه بازیکنان خسته هستند و نیاز است یک هفته آنها حداقل استراحت کنند. با این برنامه تیمی که به فینال جام حذفی می‌رسد نمی‌تواند حتی یک روز به بازیکنانش استراحت بدهد.

نامجومطلق ابراز امیدواری کرد تصمیم فدراسیون در این باره عوض شود: امیدوارم فدراسیون تصمیمی بگیرد و بررسی کند آیا می‌شود فینال جام حذفی جلوتر بیفتد یا خیر.این زمان در اختیار تیم‌های ایرانی باشد خیلی بهتر است، مطمئنا تیم‌ها همه قدرتمند هستند و نمایندگان ایران باید با تدارک کافی در این مسابقات شرکت کنند. از سقوط شاهین بوشهر به لیگ دسته اول احساس تاسف می‌کنم، این شهر مردم خوبی دارد و هوادارانش بسیار پرشور هستند. امیدوارم این تیم مردمی دوباره به لیگ برتر بازگردد.

استقلال تهران نشست خبری مجید نامجومطلق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر