کد خبر: 956921 A

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز در نشست خبری پس از بازی با صنعت نفت آبادان گفت: امیدوارم در فصول آینده وضعیت بهتر شود و ما برای سهمیه آسیایی بجنگیم.

به گزارش ایلنا، هومن افاضلی در نشست خبری پس از برتری شاگردانش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که این امانت را در شرایط مناسبی پس می‌دهم. از بازیکنانم خیلی تشکر می‌کنم که امروز خیلی خوب بازی کردند. صنعت نفت به لحاظ فنی تیم خوبی است که در این بازی سه بار سیستم خود را عوض کرد.

او ادامه داد: طبیعتا کار را برای ما سخت کرد. این تیم بازیکنان شاخصی دارد که یک نفر آقای پاس گل و دیگری هم در کورس آقای گلی بود. با این حال ما موقعیت‌های بیش‌تری داشتیم و دو بار توپ را به دیرک دروازه زدیم. بازی این‌طور بود که امروز تیم بهتری بودیم و نتیجه را هم گرفتیم.

افاضلی افزود: این بازی جزو معدود مسابقاتی بود که هم بهتر بودیم و هم نتیجه لازم را کسب کردیم. بازیکنانم به لحاظ تاکتیکی شرایط خوبی داشتند. به هواداران ماشین‌سازی تبریک می‌گویم. دوست داشتیم آن‌ها را ببینیم. به علت کرونا محدودیت‌هایی وجود دارد اما باز هم هواداران از مقابل هتل ما را تشویق کردند. امیدوارم در فصول آینده وضعیت بهتر شود و ما برای سهمیه آسیایی بجنگیم.

سرمربی ماشین‌سازی در پاسخ به این سوال که چرا تیمش پس از گل عابدینی به انجام کارهای دفاعی مشغول بود، گفت: تیم ما امروز خیلی استرس داشت. در بین دو نیمه هم تاکید کردیم که تلاش کنیم گل دوم را هم بزنیم. البته این موضوع توام با احتیاط و بسته نگه داشتن دروازه بود. با این حال سعی کردیم گل دوم را بزنیم تا از زیر استرس خارج شویم. به همین دلیل در اواخر بازی با فشار زیادی بازی کردیم. با این حال خوشحالم که پایان بازی خوب بود.

افاضلی درباره اعلام برنامه مسابقات فصل آتی گفت: لیگ امسال به علت کرونا خیلی طولانی بود. الان هم نگران فصل بعد هستم. نمی‌دانم چقدر می‌توانیم استراحت کنیم و بین دو فصل چقدر فاصله وجود دارد. امیدوارم مسوولان سازمان لیگ از فردا یا پس فردا تاریخ فصل بعد را اعلام کنند. الان مهم‌ترین چیز برنامه است تا تیم‌ها برای فصل بعد برنامه‌ریزی کنند.

هومن افاضلی‌ ماشین سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر