کد خبر: 956499 A

مدافع گل گهر سیرجان بیش از هر بازیکن دیگری در این فصل موفق به گلزنی مقابل قهرمان شده است.

به گزارش ایلنا، علیرضا ابراهیمی مدافع گل‌گهر که در بازی رفت مقابل پرسپولیس گلزنی کرده بود در بازی برگشت هم موفق شد برای تیمش مقابل تیم قهرمان دبل کند و با دو گلی که به ثمر رساند موجب فرار تیمش از شکست خانگی شد. در رابطه با راز گلزنی مقابل پرسپولیس، استقلال و سایر موارد گفت و گویی با یکی از مدافعان گلزن لیگ نوزدهم داشتیم.

 

چقدر بازی‌تان نوسان داشت! دو گل زدید و بعد با سه گل عقب افتادید و در پایان بازی را به تساوی کشاندید.

 بازی با تیم استقلال و پرسپولیس همیشه شرایط خاصی دارد و رویارویی با چنین تیم‌هایی از دشواری خودش برخوردار است. ما در نیمه اول خیلی خوب کار کردیم و با دو گل هم از تیم قهرمان پیش افتادیم اما به خاطر بازی قبلی‌مان با مسجدسلیمان که فشار زیادی را تحمل کرده بودیم بدن‌های‌مان در نیمه دوم افتاد. از همین رو در چنین شرایطی تیم میهمان در هر حالتی می‌توانست برای ما مشکل‌ساز شود و حتی ممکن بود در شرایطی که بدن‌های ما دچار افت شده بود با 9 نفره شدن آنها هم دچار مشکل شویم. از همین رو و با وجود مشکلاتی که داشتیم باز هم توانستیم یک امتیاز با ارزش بگیریم که همین یک امتیاز هم برایمان بسیار مهم و با ارزش بود.

گلزنی مقابل پرسپولیس آن هم در دو دیدار رفت و برگشت و گلزنی مقابل استقلال و چند بازی دیگر کار بزرگی است. واقعاً در گلزنی‌های تو راز خاصی وجود دارد؟!

نه، راز خاصی که وجود ندارد اما چون خودم مدافع هستم در جاگیری موقع حمله خیلی دقت می‌کنم که چطور به نحو احسن ضربه بزنم، از سوی دیگر خوب می‌دانم مدافعان گاهی اوقات کجا یادشان می‌رود یارگیری کنند، از همین رو دقت و تمرکز می‌کنم و خدا را شکر خوب گل می‌زنم. مقابل پرسپولیس هم دو گل خوب زدم و خدا را شکر در کسب تک امتیاز تیمم تأثیرگذار واقع شدم.

گفته بودی راموسی شادی می‌کنی اما نتوانستی؟!

 بله، آنقدر حساسیت بازی زیاد بود که وقتی گل اول و سوم تیمم را زدم بچه‌ها روی سر و کله‌ام ریختند و اصلاً فرصت ندادند شادی کنم. خصوصاً روی گل سوم که خدا کمک کرد و با آن گل ما از شکست خانگی نجات پیدا کردیم.

یک امتیاز گرفتید اما کماکان خطر سقوط کمی تهدیدتان می‌کند.

در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد اما تک امتیاز بازی با پرسپولیس شاید حکم بقای ما را داشته باشد. در حال حاضر هم تیم ما و ذوب‌آهن هر دو 30 امتیازی هستیم و با یک تساوی در بازی آخر هر دو قطعاً در لیگ خواهیم ماند.

برای پرسپولیس قبل از بازی‌ تونل قهرمانی باز کردید، این موضوع ایده چه کسی بود؟

باز کردن تونل قهرمانی برای پرسپولیس نظر آقای جواهری مدیرعامل‌مان بود که گفتند برای پرسپولیس که قهرمان شده تونل باز کنیم که این امر، بزرگی و شخصیت تیم و باشگاه گل‌گهر را نشان می‌دهد. این اتفاق در تمام دنیا رخ می‌دهد و تیمی که قهرمان شده حقش است که برایش تونل قهرمانی باز کنند و این موضوع امری طبیعی است. ما دنبال فوتبال پاک هستیم از همین رو دیدید که چطور بعد از تونل در بازی 90 دقیقه جنگیدیم و با همه وجود تلاش کردیم و امتیازی را هم که لازم داشتیم کسب کردیم.

پرسپولیسی‌ها از داور بازی به شدت گلایه داشتند و معتقد بودند داور در اخراج کامیابی‌نیا سختگیرانه عمل کرد و... .تو چه نظری در این خصوص داری؟

داور بازی در صحنه‌ای که کامیابی‌نیا روی پای بازیکن ما تکل زد کاملاً حاضر و خیلی به صحنه نزدیک بود. از سوی دیگر جای استوک هافبک پرسپولیس که از مچ پا تا زانوی بازیکن ما افتاده، خودش مؤید همه چیز است. ما از داوری هیچ سودی نبردیم و اصلاً اگر داوری به سود ما بود چرا نزدیک بود ببازیم؟ ضمن اینکه روی پنالتی که به سود پرسپولیس گرفته شد هم من خطایی روی بازیکن پرسپولیس مرتکب نشدم. در کنار آن، معتقدم شجاع خلیل‌زاده هم باید کارت زرد دومش را از داور دریافت می‌کرد. بازی که سه بر سه می‌شود، صحنه‌های زیادی دارد. من فکر می‌کنم فوتبال زیبایی انجام شد و هر دو تیم، فوتبال خوبی را ارائه دادند.

پرسپولیس گل گهر سیرجان علیرضا ابراهیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر