کد خبر: 955152 A

موضوع درون خانوادگی است اما او بارها بی انضباطی کرده

سرمربی تیم شهرخودرو مشهد درباره اخراج سیدمهدی رحمتی از این تیم صحبت کرد.

سهراب بختیاری زاده در گفتگو با ایلنا درخصوص اخراج سید مهدی رحمتی اظهار داشت: رحمتی به عنوان بزرگتر تیم چندین بار بی انضباطی کرده است و بارها هم به تیم گفته‌ام که بزرگان تیم قابل احترام هستند و باید نکات رعایت کنند. 

او ادامه داد: در شهر خودرو من اجازه نمی‌دهم که حتی بزرگتر از مهدی رحمتی هم با وجود اینکه تمام آنها برای من قابل احترام هستند، خودشان را از باشگاه بزرگتر ببینند و به باشگاه بی احترامی کنند.

سرمربی شهرخودرو گفت: به هیچ عنوان اجازه چنین برخوردی را نمی‌دهم و به همین دلیل ایشان تا زمانی که من در شهر خودرو هستم هیچ جایگاهی در تیم ندارند. 

بختیاری زاده افزود: وقتی یک بازیکن جوان اشتباه کند می‌توان از آن چشم پوشی کرد اما وقتی بازیکن باتجربه تیم چندین بار باعث بی نظمی شده و به باشگاه بی حرمتی کرده است، نه مهدی رحمتی بلکه هر بازیکن بزرگی، نباید آن را بخشید چون بزرگ نامش روی آن است و باید بزرگی کند. به هر حال من در این حد اکتفا می‌کنم که بگویم بی نظمی کرده است و نباید مسائل درون خانوادگی را مطرح کرد.

او در پایان گفت: هر بازیکنی که بی انضباطی کند جایی در تیم من ندارد و وقتی مردم زندگی سختی دارند پس بازیکنان نباید بی نظم و بی مسئولیتی نسبت به هواداران داشته باشند.

سید مهدی رحمتی سهراب بختیاری زاده شهرخودرو مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر