کد خبر: 954413 A

سرمربی تیم نساجی درباره دیدار با ذوب آهن اصفهان گفت: بازی شطرنج گونه‌ای بود، ذوب‌آهن به دنبال این بود جایگاهش را در جدول بهتر کند. از طرفی ما هم تلاش کردیم که در درجه اول گل نخوریم و بعد به گل برسیم.

به گزارش ایلنا، محمود فکری در نشست خبری درباره تساوی بدون گل با ذوب آهن اصفهان گفت: جا دارد به بازیکنانم خسته نباشید بگویم. با تمام وجودشان بازی کردند. نفر کم داریم. شاید 11-12 بازیکن با تجربه داشته باشیم بقیه جوان و آینده دار هستند ولی به دلایل مختلف نمی‌شود ریسک کرد و در این بازی ها از آن ها استفاده کرد. بازی شطرنج گونه‌ای بود، ذوب‌آهن به دنبال این بود جایگاهش را در جدول بهتر کند. از طرفی ما هم تلاش کردیم که در درجه اول گل نخوریم و بعد به گل برسیم. البته در نیمه اول به گل رسیدیم اما آفساید اعلام شد. در دقایق آخر یک اشتباه کردیم که منجر به دو موقعیت برای حریف شد اما خدا را شکر که دروازه‌‌مان بسته ماند.

فکری درباره رفتار قاسم حدادی فر گفت: ذوب‌آهن به دنبال برد بود، یکی از بازیکنان‌مان مصدوم شده بود و در این صحنه قاسم حدادی‌فر بزرگی و کاپیتانی خودش را نشان داد. شاید می‌توانست موقعیتی درست کند اما توپ را به بیرون زد. باید اینها را یاد بگیریم و الگو قرار بدهیم. در کنار تلاش برای برد باید اخلاق و فیرپلی را رعایت کنیم. باید از قاسم حدادی‌فر تشکر کنم. او نشان داد که بازیکن بزرگی است. ان‌شاءالله در آینده در فوتبال ما از این بازیکنان بیشتر باشد.

سرمربی نساجی درخصوص عملکرد تیم داوری این بازی گفت: داوری قضاوت خوبی داشت و بازی را به خوبی کنترل کردند. باید از آنها تشکر کنم و خسته نباشید بگویم.

فکری درباره اینکه بوناچیچ از چمن ورزشگاه شهید وطنی و همچنین داوری مسابقه گلایه داشت، گفت: من زیاد عادت ندارم در مورد مربی تیم‌های دیگر صحبت کنم. در مورد چمن بارها گفته‌ایم که از این موضوع ناراحتیم و دل خوشی نداریم. در مورد داوری هم شاید بی‌انصافی باشد. یک خطا به نفع ما پشت هجده قدم حریف اتفاق افتاد که می‌توانست پنالتی هم باشد. اما داوری در مجموع خوب سوت زد. اگر اشتباهی باشد باید بپذیریم. باید کمک کنیم داوران جوان ما در آرامش سوت بزنند که بتوانند در آسیا افتخارآفرینی کنند.

فکری در مورد اینکه این مسابقه آخرین بازی تیمش در قائمشهر بود، گفت: جا دارد از همه عواملی که از برگزاری مسابقات تلاش و کمک کردند تشکر کنم. باید از طرفداران خوب‌مان که از تیم حمایت کردند و حمایت آنها زبانزد همه است، تشکر کنم. آنها جو بدی را برای حریفان به وجود می‌آورند. از نیروی انتظامی، هیأت فوتبال استان، یگان ویژه، سازمان لیگ و ... از تک تک آنها با تمام وجود تشکر می‌کنم و برای‌شان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

نساجی مازندران نشست خبری محمود فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر