کد خبر: 953601 A

دبیرکل فدراسیون والیبال مبتلا شدنش به ویروس کرونا را تکذیب کرد و گفت: محمد منصوری ملی پوش سابق والیبال ایران و مدیرکمپ تیم های ملی فدراسیون به کرونا مبتلا شد.

میلاد تقوی در گفتگو با ایلنا با بیان اینکه در دو هفته اخیر مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا بودم،بیان کرد: پس از انجام تست PCR و آزمایش خون ، کرونا بنده منفی اعلام شد و مشکلی خاصی ندارم و از روز شنبه در محل کار خود حاضر می شوم.

وی تصریح کرد: از تمامی کارکنان فدراسیون تست کرونا گرفته شد ، محمد منصوری مدیر کمپ تیم های ملی فدراسیون والیبال به کرونا مبتلا شد و در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می برد و برای ایشان آرزوی سلامتی می کنم.

دبیرکل فدراسیون والیبال ادامه داد: چند روز گذشته اعلام کردیم که از روز شنبه ۲۵ مرداد شیوه فعالیت فدراسیون دور کاری خواهد شد و برای اینکار به زیرساخت هایی احتیاج داریم ،کار سختی خواهد بود و تجربه جدیدی است.

میلاد تقوی با اشاره به برگزاری آنلاین جلسات فدراسیون والیبال، گفت: ما در هفته گذشته مجمع عادی فدراسیون را بصورت آنلاین برگزار کردیم و در روزهای آینده هم جلسات دپارتمان آموزش و کمیته ساحلی با استانها را بصورت آنلاین برگزار می کنیم.

کرونا فدراسیون والیبال میلاد تقوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر