کد خبر: 952170 A

سرمربی سپاهان از هدایت این تیم استعفا داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، امیر قلعه‌نویی، سرمربی سپاهان پس از شکست مقابل استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از سمت خود کناره‌گیری کرد.

سرمربی سپاهان که در هفته‌های اخیر نتایج مناسبی با این تیم نگرفته امشب در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با نتیجه 2 بر صفر مغلوب استقلال شد تا پس از لیگ برتر شانس قهرمانی جام حذفی هم از بین برود.

او در پایان بازی با انتشار متن زیر از هواداران سپاهان خداحافظی کرد:

سلام و خداحافظ اصفهان زیبا.

بازی با استقلال برای من آخرین آزمون در قامت مربیگری سپاهان بود که دوست داشتم سربلند از آن بیرون بیایم اما مقدر نبود.

خاطرات تلخ و شیرین زیادی از حضور ۳ سال اخیر در اصفهان دارم و فکر می‌کنم دیگر کافی است. از کسانی که طعنه، تهمت و ناسزا نثار من و شاگردانم کردند می‌گذرم و امیدوارم روزی دروغ‌ها در مورد هزینه‌ها، کیفیت و رفتار ما برملا شوند.

من و کادر فنی در این سه سال، چه در سپاهان و چه ذوب‌آهن سعی کردیم با تمام انگیزه کار کنیم تا به موفقیت برسیم. شاید تعریف بعضی‌ها از موفقیت چیز دیگری باشد اما دیگر حوصله و زمانی برای ادامه سوتفاهم وجود ندارد.

باید از جناب مهندس عظیمیان و مجموعه مدیریت سپاهان برای حمایت‌شان تشکر کنم و امیدوارم سلامت و موفق باشند. آنها شاهد حرف‌های من هستند و زمان همه چیز را اثبات خواهد کرد.

پیش از خداحافظی از هواداران راستین و عزیز سپاهان هم عذرخواهی می‌کنم که در خوشحال کردن‌شان در این فصل و رسیدن به عنوان قهرمانی موفق نبودیم.

حرف دیگری نیست. خدانگهدار اصفهان عزیز.

امیر قلعه نویی سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر